Плаття середньої довжини

наші пропозиції —
виробництво Італія
Гарантуємо:
  • доставку за 1-4 дні безкоштовно
  • 14 днів на повернення / обмін безкоштовно
Категорії

Категорії

Серед усіх фасонів та моделей платтів цілком особливе місце займають плаття-міді. Просто кажучи, міді-плаття – це одяг середньої довжини. Цьому варіанту плаття нараховується більше 100 років, проте й досі модельєри та жінки всього світу мають труднощі із спробами отримати максимальні переваги від цього елементу одягу. Справа у тому, що поняття середньої довжини дуже невизначене. Цілком зрозуміло, що міді-плаття сягає коліна, проте саме тут й з’являються проблеми. Залежно від того, до якої точки на колінній чашечці доходить край виробу, цілісний образ може значно змінюватися.

Як відомо, неперевершена Коко Шанель вважала, що коліно є найбільш непривабливою частиною жіночого тіла. Проте цілком не зрозуміло, чи річ у загальній анатомії чи-то в упередженості модельєра, але факт залишається фактом: через це твердження в світі моди на вершині популярності довгий час були плаття, що закривала колінну чашечку. Проте час минав і зараз дівчини навпаки намагаються максимально відкрити ноги по всій довжині, для чого й бажають купити плаття середньої довжини.

Плаття середньої довжини: переваги та недоліки

Для початку, звернемося до приємного – тих переваг, що дарує плаття до коліна. В першу чергу, необхідно розуміти, що така довжина (за умови, що вона ідеально підібрана), виглядає просто неперевершено. Це своєрідна меже між коротким та довгим платтям, яка дозволяє створити романтичний та загадковий образ.

Особливим бонусом, який дає міді-плаття, є можливість приховати частину ноги. Дуже часто дівчата страждають від візуальної чи анатомічної непропорційності ніг, коли при стрункій нижній частині, мають місце не дуже маленькі стегна. Плаття середньої довжини, в такому разі, дозволяє відкрити витончену частини, сховавши стегна. Міді-плаття також дуже пасує зрілим жінкам, адже дозволяє сховати верхню частину стегна, яка з віком підвладна появі судинної сітки.

Головна перевага плаття середньої довжини – це його універсальність. Справа у тому, що міді-плаття буду доречним в гардеробі як юної дівчини, так і жінки будь-якого віку. Така довжина дозволяє вдягати плаття у повсякденному житті, на роботу та світські заходи. Більшість офісних вбрань як раз і розраховані на довжину до коліна, адже вона відповідає офіціальній та трудовій атмосфері.

Серед прогресивної молоді, плаття-міді стали незмінним елементом гардеробу. Це своєрідне повернення до старої моди. Дівчата часто обирають плаття із таких тканин як льон, шифон та ситець, що дозволяє створити незвичайний та унікальний образ.

Недолік плаття середньої довжини один – це труднощі, які супроводжують підбір оптимальної довжини. Справа у тому, що якщо плаття буде трохи вище чи нижче за необхідну точку, може порушитися уся симетрія тіла: ноги будуть здаватися нерівними, а фігура ширшою та масивною.

Міді-плаття обов’язково потребує туфлі на високому каблуці, що для деяких дівчат також може бути недоліком. Каблук допомагає надати ідеальну форму нижній частині ноги, яку і акцентує такий фасон плаття.

Чим доповнити плаття середньої довжини

Вибір аксесуарів до міді-плаття, насправді, нічим не відрізняється від звичайного підбору прикрас. Ми вже знаємо, що слід віддати перевагу туфлям на каблуці, проте що стосується кольору взуття – тут слід подумати про поєднання з платтям чи сумкою.

Прикраси краще обирати не масивні, адже плаття спрямовано на створення ніжного та стриманого образу. Тут краще підібрати легкі комплект із сережок, ланцюжка та браслету, які будуть ненав’язливо доповнювати ваш образ. В цілому, вибір аксесуарів до плаття зараз не є проблемою, адже інтернет магазини України, такі як Elfina.com.ua,, пропонують розроблені модельєрами «луки», які допомагають обрати кожну конкретну деталь образу.

Особливу увагу слід приділити зачісці. Міді-плаття краще за все пасую де забраного волосся. Тут слід проекспериментувати із плетіннями, гульками та хвостами. Якщо ви вирішили залишити волосся розпущеним, можна спробувати їх трохи завити, що дозволить надати образу кокетства та романтичності.

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75