Плаття на кожен день

наші пропозиції —
виробництво Італія
Гарантуємо:
  • доставку за 1-4 дні безкоштовно
  • 14 днів на повернення / обмін безкоштовно
Категорії

Категорії

Кожна жінка мріє завжди виглядати привабливою и гарною, і зовсім не має значення, яка погода за вікном або час доби. Найкращим помічником у цій справі є одяг, який допомагає підкреслити зовнішність і фігури дівчини, незалежно від того, за якої нагоди вона вдягнута. Проте багато хто погодиться, що набагато лише виглядати неперевершено у вечірній сукні, з зачіскою та макіяжем, адже дорогі тканини, глибоке декольте та благородні відтінки самі створюють омріяний образ. Зовсім інакше відбувається із повсякденним одягом и, тим паче, платтями, адже часто такі моделі виглядають занадто простими, що диктується необхідністю зробити їх практичними і зручними у використанні кожного дня.

Дуже часто дівчата, декілька разів невдало обравши повсякденне плаття зовсім відмовляються від цього елементу гардероба, віддаючи перевагу штанам, джинсам, кофтам. Проте так швидко опускати руки не варто, адже велика кількість інтернет магазинів України надають можливість купити плаття на кожен день, які задовольнять бажання дівчат із різними вподобаннями.

Рекомендації щодо вибору плаття на кожен день

Вибір повсякденного плаття завжди необхідно починати з визначення того фасону, в якому буде комфортно та зручно саме вам. Слід мати на увазі, що в цьому платті ви будете йти на роботу або навчання, гуляти з друзями, рухатися по місту у транспорті та виконувати домашні справи. Тому повсякденне плаття ні в якому разі не повинне сковувати рухи тіла. Крім того, особливу слід приділити і тканині, тому що грубий нееластичний матеріал понижує рухливість тіла.

Наступний важливий пункт – це фасон плаття. Не слід обирати занадто короткі плаття на кожен день, адже вони не будуть практичними. Плаття може бути трохи вище чи нижче коліна, що надасть йому жіночного вигляду та витонченості.

Обирати повсякденне плаття слід у відношенні із конкретним типом фігури. Тому, перед тим як обрати той чи інший фасон, потрібно об’єктивно оцінити свою фігуру, її переваги та недоліки так, щоб обране плаття вигідно підкреслювали необхідні частини, при цьому, ховаючи небажані.

Більш за все проблем із вибором платтів випадають на долю повних дівчат, тому що вони мають справу одразу із декількома проблемними зонами. Проте, повсякденне плаття – чудодійна річ, яка дозволяє створити привабливий образ будь-якої дівчини. Треба лише мати на увазі деякі рекомендації, що були перевірені роками практики спеціалістами світу моди. Першочергова мета – розставити акценти. Плаття слід обирати так, щоб воно підкреслювало бюст і талію, для чого підійдуть фасони із поясом та невеликим вирізом. Категорично слід уникати вільних платтів або занадто вузьких, але віддавати перевагу золотій середині. Плаття долино сидіти по фігурі, але не стягувати її. Оптимальним матеріалом для плаття будуть щільні тканини, які будуть підтримувати фігуру у тонусі, виконуючи функцію корсету.

Для власниць більш-менш стандартної фігури, вибір плаття на кожен день ні чим не обмежується. Це може бути легке трикотажне плаття до коліна або шифонове плаття-мішок. Тут єдиний фактор відбору – гама кольору. В практичних цілях, радять уникати чорного та білого платтів, адже вони однаково схильні до швидкого забруднення. Усі насичені та яскраві кольори будуть доречними, адже зроблять повсякденне плаття святковим.

Основні види плаття на кожен день

Повсякденні плаття можна розподілити на дві основні групи – це плаття для роботи і для відпочинку. Насправді, їх відрізняє лише рівень офіційності ситуації, коли його планують вдягати. Тому слід розуміти, що не будь-яке плаття для відпочинку буде доречним у офісі.

Плаття для роботи повинне відповідати дресс-коду організації. Зрозуміло, що таке плаття не повинно бути вульгарним, а, отже, не будуть доречними усі фасони із глибокими вирізами та прозорими вставками. Те саме відноситься і до довжини плаття: на роботу не слід вдягати занадто коротке та відкрите плаття. Оптимальною буде довжина виробу до коліна чи трохи вище нього. Плаття для роботи повинно бути стриманим, проте це не перетворює його у нудне вбрання. Таке плаття може бути прикрашеним вишуканими аксесуарами чи хусткою, які подарують додаткову пікантність та виразність образу.

Вибір плаття для прогулянок та відпочинку обмежується лише твоєю фантазію. Ви можете обрати саме той варіант, який здається найбільш доречним та привабливим. Крім того, відпочинок – це місце для модних експериментів, де ви можете примірити на себе нові фасони та образи.

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75