Коктейльні плаття

наші пропозиції —
виробництво Італія
Гарантуємо:
  • доставку за 1-4 дні безкоштовно
  • 14 днів на повернення / обмін безкоштовно
Категорії

Категорії

Вже сама назва, що посилає до солодких алкогольних напоїв, накладає певний відбиток й на плаття. Не випадково у більшості людей коктейльні плаття асоціюються зі світськими заходами, необтяженими зайвим офіціозом. Ця думка не є помилковою, адже коктейльні плаття дійсно призначені для розважальних вечорів.

Історія цього фасону не дуже довга й нараховує близько ста років. То були часи сухого закону в Америці, коли на державному рівні був заборонений продаж та вживання алкогольних напоїв. Зрозуміло, що ніяка політична заборона не зможе змусити тисяч американців зрадити своїм звичкам. Саме тому почали організовувати підпільні площадки, де розповсюджували нелегальний алкоголь та, очевидно, були танці.

Раніше танці передбачали довгі вечірні плаття з дорогоцінними прикрасами, тепер же їм на зміну прийшли більш вкорочені фасони платтів. Справа у тому, що довгі плаття вже не були зручними для виконання нових швидких танців, на кшталт чарльстону. Крім того, велика кількість людей у довгих платтях та смокінгах неодмінно б привертало зайву увагу поліцейських. Ось так і прийшов у моду новий фасон плаття, який об’єднав у собі легкість, невимушеність та нарядність.

Куди доречно одягати коктейльні плаття?

Так вже повелося, що суспільство виробило деякі норми та правила етикету, які мають відношення не лише до поведінки, але і деяких порад щодо зовнішнього вигляду. І якщо для західних модниць коктейльні плаття мають певне посилання до конкретного часу доби, для України аналогічна практика світських заходів ще не отримала розповсюдження.

В першу чергу, слід мати на увазі, що так званий коктейльний час припадає на проміжок від 17 до 20 годин, тобто на той час доби, коли день повільно переходить у вечір. Те що коктейльний час не затягується до пізнього вечора говорить про те, що на подібному заході не буде доречним довге плаття та масивні прикраси.

Коктейльне плаття не завжди потребує особливого заходу та може буде вдягнуте до театру, на корпоративну зустріч, весільне торжество чи романтичну вечерю у ресторані. Крім того, зараз модниці мають можливість вільно обирати куди саме вдягти коктейльне плаття, тому використовують їх і у повсякденному житті.

Як і з чим носити коктейльне плаття?

Вже давно вирішена проблем того, де саме купити коктейльний плаття. В кожному місті є велика кількість бутиків, які доповнюються ще більшою кількістю інтернет магазинів, в яких представлений широкий асортимент платтів на будь-який смак. Про те зрозуміло, що важко не знайти необхідне плаття, а вірно обрати фасон та колір виробу.

Коктейльне плаття може мати різноманітний вигляд. Це може бути легке просте вбрання, який робить акцент на природності та органічності образу. Для любителів яскравих та помітних речей, деякі фасони платтів прикрашені драпіровками, стразами, мереживом. Коктейльне плаття може бути вільним та облягаючим, мати складний чи прямий крій. Головне, про що слід пам’ятати – це довжина плаття. Тут най найліпшим орієнтиром слугуватиме розмір долоні. Довжина коктейльного плаття варіюється в межі 7-9 смс над коліном і стільки же нижче коліна. Цей відрізок просто відкласти, приклавши руку до ноги.

Тепер що стосується тканини. Як вже було сказано раніше, коктейльне плаття частіше за все шиють із легких матеріалів. Це може бути шовк, шифон, тафта, ситець, бархат або трикотаж. Цікаві моделі виходять завдяки комбінуванню тканин, коли в якості прикрас використовують нашивки з мережива, драпіровок, пір’їв та бахромі.

Коктейльне плаття потребує особливих аксесуарів, які підкреслять вишуканість виробу та красу його власниці. Найкращим варіантом в цьому випадку буде вибір дорогої біжутерії, проте, ні в якому разі не масивної. До коктейльного плаття не будуть пасувати великі прикраси, тому, якщо ви вирішили вдягнути комплект, перевагу слід надати деяким елементам, наприклад, браслету та ланцюжку, чи кільцю з сережками. Якщо плаття само по собі має прикраси, можна обмежитися лише сережками чи брошкою, яких буде досить.

Головний аксесуар до будь-якого плаття – це, безперечно, взуття. Обираючи пару взуття до коктейльного плаття, слід звернути увагу на поєднання кольорів: взуття повинне пасувати до тону плаття. Крім того, краще за все будуть виглядати закриті туфлі на витонченому каблуці середньої висоти. Сумочку також слід обирати в одній тональності із туфлями. Взагалі, сумочка є важливим елементом, адже коктейльні вечори не передбачають місці для сидіння, а, отже, руки повинні буди вільними для напоїв та їжі.

Якими б складними не були правила носіння коктейльних платтів, це вбрання здатне перетворити будь-яку дівчину в витончену леді!

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75