Одяг Rinascimento

Одежда по закупочным ценам! Полная распродажа склада!

Про бренд Rinascimento

Rinascimento — це італійський бренд "до мозку кісток" з більш ніж піввіковий історією і залізними принципами. Ретельний вибір тканин і кольорів, скрупульозне ставлення до деталей робить їх речі сучасними, яскравими та зручними.

Rinascimento
одежда Rinascimento подчеркивает линии женского тела

Витонченість жіночих ліній стоїть на чолі дизайну від Rinascimento. Тому багато речей облягають тіло як друга шкіра.

Одяг Rinascimento для жінки, яка хоче виразити свою індивідуальність, підкреслити свою жіночність, але при цьому не терпить дискомфорту. Одяг, може бути в цілому простий, але з деталями, які ніколи не допустять щоб річ була нудною. І навпаки, може бути гламурною, щоб відчути себе по справжньому в центрі уваги.

Rinascimento - красота и практичность
Rinascimento - всегда сделано в Италии

Для Rinascimento "зроблено в Італії" не просто слова. Всі етапи виробництва продуктів, від задумки, до пошиття, проходять тільки в Італії. Роботи виконуються майстрами зі смаком, чуйностью і майстерністю, які притаманні тільки італійцям.

Rinascimento — це законодавець у світі швидкої моди. Постійне відстеження тендеций світової моди, жіночих уподобань і негайна реалізація ідей робить компанію лідером Fast fashion. А відмінно сплаченого команда і налагоджена робота дозволяє домагатися чудового співвідношення ціна / якість.

Rinascimento - законодатель Fash fashion
100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75