Про бренд Primo Emporio

Італійський бренд Primo Emporio вперше заявив про себе в середині 70-х років. Він був заснований як сімейний бізнес, але з тих пір розвивався і став всесвітньо відомою мережею модного одягу.

Primo Emporio
Primo Emporio - урбанистический гламур

Особливий, неповторний стиль зробив марку впізнаваною в Європі. Primo Emporio — урбаністичний гламур. Саме так позиціонують себе творці бренду.

Неординарний підхід до створення одягу дозволяє зробити неповторними повсякденні речі. Міські модниці знаходять для себе саме ті речі, які підкреслюють їх індивідуальність і при цьому не сковують рухів.

Жіночі колекції від Primo Emporio — це в першу чергу справжній італійський шик. І разом з тим і ненав’язлива свобода стилю і смаку.

Бренд призначений задовольняти смаки нових поколінь з вишуканим стилем.

Мода Primo Emporio витончена і чудово сидить на фігурі. Строгі силуети, мінімальний декор, геометричний малюнок надають відчуття впевненості і сексуальності.

Primo Emporio — це слідування сучасним тенденціям у fashion-індустрії, але при цьому збереження власного вишуканого італійського стилю.

Primo Emporio - итальянский шик
100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75