Про бренд Opera

З Риму, з любов'ю

Все почалося з мрії двох італійських братів у далекі 80-ті. Флавіо і Валеріо вирішили разом підкорити світ моди, створивши власну марку одягу в класі «pret-a-porte». Блискуча інтуїція, спільна мета велика італійська сім'я і щире захоплення жіночою красою зробили мрію реальністю і компанія OperaFashion з'явилася в серці Італії — Римі.

Opera
Opera - одежда для женственных девушек

Життя вирувало і новий бренд стрімко набирав обертів, чуйно прислухаючись до бажань клієнток і віянню моди. Тоді, в бурхливі 80-ті, коли здавалося, що все в світі можливо і мрії збуваються легко і швидко, «pret-a-porte» став новим словом в модній індустрії: швидкий пошив колекцій та їх просування в магазини, безліч колірних і стилістичних рішень, які в режимі реального часу відповідали на попит і побажання споживачів. Все відбувалося не просто швидко — здавалося, що час лине галопом!

На стику 80-х і 90-х можливості компанії просто не встигали за божевільним темпом і брати прийняли рішення відійти від моделі «pret-a-porte» і зосередитися на розвитку власного унікального стилю. Акцент на кращі італійські тканини, оригінальні аксесуари та вишукані, жіночні моделі при збереженні демократичних цін вивели бренд Opera на абсолютно новий рівень. Уже в 2000-х з регіональної компанії і маленького сімейного бізнесу Opera перетворилася на впізнаваний і улюблений по всій Італії бренд жіночого одягу.

Opera - бируюзовое платье
Opera - женкский костюм

Для Флавіо і Валеріо жіночність і оригінальність — на першому місці. Любляча спілкування, активна, що стежить за модою, але ніколи не зраджує своєму стилю, чарівна й елегантна — ось жінка Opera. Вона обожнює моду, любить бути в центрі уваги і підкреслює свою особистість власним, унікальним стилем, створюючи все нові і нові образи. Вона — законодавиця моди і в Opera точно знають, чого вона хоче. А хіба може бути інакше, коли за справу беруться італійські чоловіки?

Офіційний сайт: http://www.operafashion.it/

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75