Одяг Leidiro

Одежда по закупочным ценам! Полная распродажа склада!

Про бренд Leidiro

Італійська казка для коханої жінки

Італійська пристрасть, завзятість, мрія і чітка мета одного разу з'єдналися за чашкою міцної неаполітанського кави. І народився Leidiro — свіжий, незвичайний, але вже з історією бренд, який поставив за мету показати всьому світу неповторний і прекрасний образ жінки в справжньому стилі " Made in Italy ". Амбітно? Звичайно! Але тільки так можна створити щось по-справжньому високого класу.

Leidiro
Leidiro

Жінка Leidiro мила і рішуча. Вона жіночна і незалежна. Вона мріє. Вона сильна і успішна. Вона романтична, неповторна і ніколи не буде нудною.

Творці бренду не просто вірять в жінку, вони в неї шалено закохані і хочуть подарувати свою любов в прекрасних летючих тканинах, унікальній ручній вишивці та ретельно відібраних кольорах. Стиль Leidiro — поєднання ділового та романтичного, повсякденного з елегантним, зухвалого з жіночним.

У Leidiro схиблені на якості. Не дарма на їх власній фабриці шиють свої колекції Dolce & Gabbana. Висока якість у всьому: тільки кращі барвники, фурнітура та тканини. Чудовий крій одягу Leidiro — ще одна відмінна особливість. Одяг з вражаючою точністю сідає по фігурі, підкреслюючи переваги.

Leidiro
Leidiro

Найтонші мережива, ручна вишивка, ніжна шерсть або шовк — тільки найкраще для коханої жінки від Leidiro! У кожній колекції дизайнери Leidiro доводять, що виглядати дорого і модно, не означає вульгарно і кричуще.

Елегантний, жіночний і неповторний одяг, створений з італійською пристрастю і любов'ю — для тебе!

Leidiro
100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75