Одяг Denny Rose

Одежда по закупочным ценам! Полная распродажа склада!

Про бренд Denny Rose

Бренд Denny Rose представлення не потребує. Це ім'я вже більше 15 років не сходить з вуст європейських модниць. Поєднання неповторний стилю, чудової якості та демократичних цін дозволили марці швидко завоювати популярність і цілу армію фанів.

Denny Rose
Daniela Malpighi (она же Denny Rose)

Сексуальна, дика, гламурна, фатальна — це всього кілька слів, які приходять на думку при зустрічі з італійським модельєром Daniela Malpighi (вона ж Denny Rose). Ця екс-модель є втіленням сучасної жінки: активна, самостійно домагається успіху, звикла отримувати бажане. Її особистість, характер і погляди знаходять своє відображення в одязі Denny Rose.

Дизайн Denny Rose чудово володіє мовою самовираження, який допоможе підкреслити свою життєву позицію, передати оточуючим свій настрій і емоції, навіть якщо ти не вимовила ні слова. Жінкам, знайомим з цією мовою, одяг Denny Rose підходить ідеально.

Дизайн Denny Rose великолепен
Коллекции Denny Rose разнообразны

Усі колекції Denny Rose унікальні і відповідає самим останнім трендам світової моди, але при цьому стиль залишається упізнаваним. Дизайнери використовують традиційні матеріали найвищої якості і відмінні лекала, що забезпечує чудову посадку майже по будь-якій фігурі. Ну і природно всі речі марки Denny Rose "Made in Italy".

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75