Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Софі Лорен – ікона стилю

Софі Лорен вважають однією з найбільш яскравих і красивих представниць італійського кіно. Її мудрі висловлювання відразу ж стають афоризмами, фільми з її участю класикою, а сама вона - іконою стилю і секс-символом минулого століття.

Софи Лорен

Софи Лорен - секс символ

Софи Лорен. Актриса кино

Зараз, у свої роки, вона також викликає здивовані і захоплені погляди.

Софи Лорен - красивая женщина

Софи Лорен

Дитинство

Софі Лорен (справжнє ім'я Софія Віллані Шиколоне) народилася 20 вересня 1934 в Римі.

Вона народилася поза шлюбом. Її мати - Ромільда Віллані була невдалою актрисою. Батько Софії був актором пересувного театру. Ромільда думала, що її коханий на ній одружиться, адже у них народилася дочка. Але він і не думав. Хоча іноді приходив і мати Софії народила від нього ще одну дівчинку - сестру Софії - Анну Марію, однак Ромільда Віллані так і залишилася матір'ю-одиначкою з двома дочками.

Незабаром сім'я переїздить в невелике рибальське містечко Поццуолі поблизу Неаполя, де проходить дитинство і юність Софії. Але там не було роботи і вони ледве зводили кінці з кінцями.

Дитинство Софії пройшло в повній убогості в найбіднішому районі військового Неаполя. Софія із сестрою і матір'ю спали на одному матраці, який лежав на підлозі. Ні про які іграшки і тим більше ляльки дівчатка і мріяти не могли, тому ліпили лялечок з хлібного м'якуша і потім з'їдали їх. Одного разу, назбиравши грошей, мати повела дев'ятирічну дівчинку в театр. Софії так сподобалася п'єса, що вона вирішила обов'язково стати акторкою і зіграти головну роль.

Юность Софи Лорен

Як згадує після Софі Лорен, вона подумала: «Я буду великою зіркою. Я хочу, щоб у мене було все, що є у знаменитих зірок і готова працювати дуже наполегливо. Я не збираюся більше залишатися бідною».

Софи Лорен - будущая звезда

Мати дівчинки часто посилала її фото на різні конкурси краси. Вона пошила їй сукню з фіранок і пофарбувала чорні туфлі в білий колір. На Неапольському конкурсі Софія посіла друге місце і отримала пару рулонів шпалер, скатертину із серветками, близько 35 доларів і квиток на поїзд до Риму. Для дівчинки з нужденної сім'ї це був справжній скарб. Через рік на конкурі краси в Римі вона отримала титул «Міс витонченість», але це було не головне, там вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком і продюсером.

Софи Лорен. Первые победы в конкурсах красоты

Кар'єра Софі Лорен

У 1951 році на конкурсі краси «Міс Рим» Софія зустріла свого майбутнього чоловіка, продюсера Карло Понті, який був старший на 22 роки. Він став її продюсером і активно брав участь в її розвитку.

Софи Лорен и Карло Понти

Карло Понті багато зробив для Софії - він займався не тільки її творчістю, але й освітою та етикетом: вона навчилася манерам, змінила звички, спосіб життя, макіяж, стиль одягу. Завдяки Понті Лорен полюбила російську класику і навчилася витонченій ході.

Карьера Софи Лорен. Знакомство с русской классикой

Для дівчини підібрали співзвучний псевдонім Софі Лорен. У російській мові вимова імені та прізвища актриси на французький манер - Софі Лорен, однак італійською воно звучать як Софія Лорен.

Карьера Софи Лорен

Софи Лорен. Фото актрисы

З початку своєї кар'єри Софі хотіла бути секс-символом.

Карьера Софи Лорен. Желание стать секс-символом

Яскравий приклад - картина «Торгівля білими рабами»(1953), де дівчину можна побачити топлес.

Карьера Софи Лорен. Топлес

Ще в декількох фільмах вона знялася топлес, проте пізніше чоловік викупив ці стрічки, щоб уникнути скандалу в її кар'єрі.

Карьера Софи Лорен. Кадры из фильмов

У середині 50-х вона стала кінозіркою і секс-символом в Італії.

Софи Лорен. Звезда и секс-символ Италии

Спочатку актриса взяла псевдонім Лазарро та в 1953 році, його змінила на Лорен. Перший кінофільм, в якому знялася Софі Лорен за межами Італії в 1955 році, називався «Аттіла - біч Божий».

Серйозну увагу критиків Лорен вперше привернула у фільмі Вітторіо де Сіка «Золото Неаполя» (1954), в якому вона потрапила в рідну стихію, зігравши енергійну неаполітанську крамарку. Ролі звичайних жінок з народу, яких вона добре знала в дитинстві і однією з яких могла б стати, вдавалися їй найкраще.

Софи Лорен в фильме «Золото Неаполя»

Софи Лорен. Неаполитанка

З 1957 року актриса регулярно отримувала пропозиції на зйомки в Голлівуді. У тому ж році Софі Лорен знялася в голлівудському фільмі «Гордість і пристрасть» з Кері Грантом і Френком Сінатрою. У 1960 році зірка вперше стала блондинкою.

А потім були фільми «Шлюб по-італійськи», «Соняшники», Оскар за роль Чезіри в картині «Чочара» (до речі, це єдиний «Оскар», присуджений неангломовный актрисі). Всього понад вісімдесят картин.

Софі Лорен відчуває страх перед аудиторією, тому, ніколи не грала в театрі.

Софи Лорен с украшениями

Софи Лорен на сьемках

Софі Лорен є лауреатом почесних премій всіх основних кінофестивалів світу, володаркою п'яти «Золотих глобусів» і двох Оскарів (другий - почесний, «за кар'єру, багату ролями, що додали блиск кінематографу», вручений у 1991 році).

Софи Лорен - лауреат многих почетных премий

У другій половині 1970-х Лорен все рідше з'являється в кіно, а з 1984 року її ролі стають поодинокими. У 1980 році вона опублікувала автобіографічну книгу і випустила заснований на ній фільм. А також заснувала парфумерну серію. У 1999 році вийшла її книга «Рецепти та спогади».

Софи Лорен в красивом темном платье

У 2009-му році Софія Лорен увійшла до книги «Рекордів Гіннеса», як акторка, що отримала найбільшу кількість нагород.

Особисте життя

У Римі 16-річна Софія зустріла свою першу і справжню любов. На конкурсі краси дівчину помітив відомий кінопродюсер Карло Понті, який мало того, що був старший за неї на 22 роки так до того ж одружений. Ватикан зволікав з розлученням, тоді Карло і Софія таємно одружилися в Мексиці, проте потім їм довелося оформити розлучення. Через 16 років після знайомства пари довгоочікуване розлучення було отримане і 9 квітня 1966 Карло вдруге одружився на Софії.

Софи Лорен с мужем

У 1969 році у пари народився перший син - Карло-молодший, Карлетто. Це була довгоочікувана дитина. Попередні чотири вагітності Лорен закінчувалися викиднями. Софі була завзята, вона мріяла стати матір'ю, відмовилася від усіх зйомок і 8 місяців провела в ліжку. Через чотири роки у Карло і Софі з'явився другий син - Едуардо.

Личная жизнь Софи Лорен. Первый ребенок

Софи Лорен с сыновьями

Радості пари не було меж.

Карло Понті - улюблений і єдиний чоловік Софії. Преса подейкувала, що жоден чоловік не зможе відбити її в Понті. І це була правда - ця пара була дуже міцна.

Одна з найбажаніших жінок Італії та світу була вірна своєму чоловікові.

«Я можу сказати «ні» на 12-ти мовах. Для жінки цього цілком достатньо» - так говорила Софі Лорен, вказуючи на те, що їй ніхто не потрібен крім Карло.

Софи Лорен и Карло Понти прекрасная семейная пара

«Мій чоловік наповнив моє життя сенсом, дав їй направлення, - каже Софі Лорен. - Зустріч з Карло була дивом!». Карло Понті помер в 2007 році у віці 94 років і це стало величезною втратою для акторки.

Спокій вона шукає у своїх дітях і чотирьох онуків.

Личная жизнь Софи Лорен. Сыновья

Софі Лорен є тіткою Алессандри Муссоліні - внучки відомого диктатора.

Її рідна сестра деякий час була одружена з Романо Муссоліні - сином італійського лідера.

Софи Лорен в ярком красном платье

Життєва позиція

Софі писала в одній зі своїх книг: «Не має значення, що думають інші, ви повинні бути твердо впевнені, що чарівні і є втіленням зібраних воєдино найпрекрасніших якостей. Наприклад, уявіть строгі пропорції грецької статуї і пропорції спокусливої, чудової жінки... Ніщо не робить жінку більш красивою, ніж переконаність у своїй красі. Ми повинні свято вірити в те, що у кожної з нас краса особлива, якої немає в інших. Ця краса настільки дорога нам, що необхідно вчитися піклуватися про неї».

Жизненная позиция Софи Лорен. Красота как стиль жизни

Провівши своє дитинство в нужді, вона завжди сподівалася, що зможе вибратися з бідності і доведе всім хто вона є. Своїм шанувальникам вона радить дотримуватися вищевказаного вислову.

Жизненная позиция Софи Лорен. Женщина уверенная в своей красоте

Сама вона постійно йшла вперед і була впевнена, що зможе більше.

Зараз Софі Лорен займається допомогою нужденним людям.

Софи Лорен. Забота о детях

Вона влаштовує благодійні вечори. Але не тільки у себе на батьківщині, а й у Росії. Актриса, ще в юному віці захопившись російською літературою, полюбила цю країну.

Софи Лорен на Красной Площади

Софія вже три рази приїжджала в Москву на вручення премії «Золоте серце». Три роки поспіль актриса патронує міжнародну премію, яку вручають за «видатні досягнення в служінні вищим ідеалам людства».

Актриса бере участь у багатьох благодійних акціях в Росії. Вона провела таку акцію в місті Кемерово. Відвідала там кардіологічний центр для дітей.

Ця новина облетіла всю Росію і не тільки, адже актриса подарувала меру міста свою сумочку «від Армані» зі своїм автографом. Ця сумка була виставлена ним на благодійний аукціон і продана за 167 тисяч євро.

Жизненная позиция Софи Лорен. Благотворительность в России

Вона була активна в молодості, знімаючись в багатьох картинах, але і на старості не сидить, склавши руки.

Автограф Софи Лорен

Софи Лорен в одной из ролей кино

Хоча в кіно вона вже не знімається, виключення - фільми її сина, семидесятидвохлітня Софі Лорен в 2007 році знялася оголеною для календаря «Піреллі». Вона стала найстаршою моделлю за всю історію календаря.

Софи Лорен. Сьемки для календаря

Фігура Софі Лорен

Софі Лорен - дивовижна жінка. Параметри її фігури: 96,5-61-96,5 (вік 22 років), 91,5-61-96 (вік 50 років).

Фигура Софи Лорен

Софи Лорен. Идеальная фигура

Вона - дуже розумна. Її часто цитують, адже, дійсно її слова - це секрети впевненості в собі та формування і усвідомлення своєї внутрішньої краси і наповненості.

Софи Лорен. Внутрення красота

Софи Лорен. Внутренний мир

Отже, сама геніальна жінка говорить про красу:

«Краса - це самовідчуття і воно відображається в твоїх очах. Це не фізичне явище».

Софи Лорен в платье с открытым верхом

«Якщо твоє тіло далеке від досконалості, шкіра не так прозора, як хотілося б, якщо ти маленького зросту - це не трагедія. У краси інші механізми, вона виходить з інших джерел».

«Якщо дівчина неймовірно гарна в юності, але розсіяна і нічого не доводить до кінця - краса швидко піде. Якщо ж вона володіє вельми скромною зовнішністю, але сильним характером - чарівність з роками зростатиме».

Софи Лорен. Сильный характер

«Чарівність - це невидима частина краси, без якої ніхто не може виглядати по-справжньому красивим».

Софи Лорен в прозрачном платье

«Краса варто того, щоб за неї боротися, адже важко стати чарівною, якщо ти лінива».

Софи Лорен. За красоту нужно бороться

«Cвоєю красою я зобов'язана любові до життя, спагетті і ваннам з оливковою олією».

Софи Лорен. Рецепт красоты

Софі вважає, що завжди потрібно дозволяти собі улюблені слабкості - для неї це паста.

Софи Лорен. Не бойтесь своих слабостей

Вона не приховує свій вік, демонструючи, що красивою і доглянутою можна бути завжди: «У мене немає ніяких особливих секретів по боротьбі зі старістю. Просто треба жити в ладу з собою і навколишнім світом, зберігати спокій, безтурботність і врівноваженість, не забувати про радощі життя і стежити за собою - нормально харчуватися, красиво одягатися, займатися спортом і спати по 7-8 годин, не менше».

Софі Лорен випиває по 2 л мінеральної води в день, щоб шкіра була еластичною і зволоженою. Актриса впевнена, що хто п'є мало чистої води, приречений на ранні зморшки.

Софи Лорен о чистой воде и морщинах

Лорен їсть багато свіжих ананасів, які спалюють жир в організмі.

Софи Лорен. Платье с голубыми цветами

Закликає жінок зволожувати обличчя лосьйонами та кремами і регулярно видаляти декоративну косметику. Для цієї мети вона використовує рослинне масло, а після наносить крем з вітаміном А.

Софи Лорен. Идеальный уход за кожей лица

Кожен день Софі Лорен лягає спати не пізніше 21-ої години, встає в 6 ранку, а температура повітря в її спальні не перевищує 21-го градуса.

Фигура Софи Лорен. Кадр из фильма

Зачіска

Софі належить дуже цікавий вислів, стосовно зачіски - «Зачіска показує, яким буде твій день та врешті-решт - все життя».

Сама вона завжди слідувала цьому і її волосся було ідеально укладене.

Ми можемо бачити її з хвилястим, об'ємним волоссям різної довжини - але в основному це каре і сильно скуйовджене волосся довжиною до плечей.

Це надає їй особливого шарму, наче вітер недавно торкнувся її волосся і створив ідеальну укладку.

Прическа Софи Лорен

Також їй дуже личать високі зачіски з повністю відкритим чолом.

Высокая прическа Софи Лорен

Софі Лорен ненавидить салони краси, тому самостійно робить зачіску і манікюр.

Софи Лорен на вечеринке

Софи Лорен. Прическа с открытым лбом

І навіть у поважному віці, вона тримає своє волосся у відмінному стані.

Прическа Софи Лорен всегда в порядке

Макіяж

Макіяж Софі Лорен став вже майже легендарним. У неї завжди красиво окреслені широкі брови.

Макияж Софи Лорен. Красивые брови

У макіяжі очей актриса використовує чорну підводку, якою густо підводить верхню і нижню повіку, поєднуючи їх.

Акцент в її макіяжі майже завжди був на очі.

Макияж Софи Лорен. Акцент на глаза

Макияж Софи Лорен. Морская тема

Макияж Софи Лорен.

Для губ вибирає нейтральну бежеву або помаду кольору шампань.

Софи Лорен красит губы

Макияж Софи Лорен. Вечерний выход

«Кожна жінка, сідаючи за туалетний столик, стає художницею і занурюється у світ мистецтва. Точніше - вона отримує шанс». Сама актриса любить наносити макіяж і робить це віртуозно.

Макияж Софи Лорен - это ее искусство

Стиль Софі Лорен

Зірка кіно вважала, що стиль одягу - найпростіший метод для розкриття особистості.

Вона завжди елегантно виглядала, всі її вбрання були продумані і підкреслювали індивідуальність.

Софі Лорен любила і зараз любить обтягуючі по всій довжині сукні.

Стиль Софи Лорен. Обтягивающее платье

Стиль Софи Лорен. Дорожный вариант

А також сукні з широкою спідницею. Вони, під час її молодості були у фаворі. Такий жіночний силует відмінно покаже всі переваги фігури.

Стиль Софи Лорен. Расклешенная юбка

Стиль Софи Лорен. Платье с широкой юбкой

Стиль Софи Лорен. Платье с расшитым верхом и перчатками

Стиль Софи Лорен. Шляпка и платье

Знаменита кінодіва дуже любить хутро - на багатьох фотографіях її можна зустріти в неймовірних хутряних речах або ж аксесуарах з нього (горжетки, шапки).

Стиль Софи Лорен. Платье с мехом

Стиль Софи Лорен. Пальто с белым меховым воротником

Стиль Софи Лорен. Меховая накидка

Софи Лорен очень любит меховые наряды

Софі Лорен - ще та модниця. Її пальто і плащі не виглядають старомодними, хоча носила вона їх 40 років тому. Дуже сучасні вбрання.

Софи Лорен белом плаще

Софи Лорен в белом пальто и шляпе

Стиль Софи Лорен. Бежевый плащ

Її називають іконою стилю через те, що вона вибирала речі поза часом - жіночні, елегантні, прості та витончені.

Софи Лорен - женственность и стиль

Стиль Софи Лорен

Зараз, Лорен також любить похизуватися по червоних доріжках, продемонструвавши все такий же тонкий стан, все той же знаменитий макіяж і копицю кучерявого волосся.

Софи Лорен на красных дорожках

Вона любить чорні і сірі довгі сукні, які підкреслюють її благородство.

Причому, найчастіше, з досить значним декольте, як для бабусі чотирьох онуків.

Стиль Софи Лорен. Длинное платье с декольте

Стиль Софи Лорен. Серебристое платье и украшения

Стиль Софи Лорен. Платье с запахом

Софи Лорен в белом вечернем платье

Софі Лорен також подобаються яскраві кольори - у неї багато таких костюмів і вечірніх суконь, різних кольорів - єдиний відтінок, який, як каже Софі Лорен, занадто сильний для неї це фіолетовий.

Стиль Софи Лорен. Яркий красный костюм

Стиль Софи Лорен. Пышная прическа

Стиль Софи Лорен. Изумрудные украшения

Стиль Софи Лорен. Оранжевый костюм и ожерелье

Стиль Софи Лорен. Пышное красное платье с открытым верхом

І, звичайно ж, її майже ніколи не побачити без яскравих і дорогих прикрас - адже вона дорога жінка. Жінка з великої літери.

Стиль Софи Лорен. Украшения

Софі Лорен, будучи секс-символом та іконою в молодості, навіть вже в літньому віці є красивою, стильною і доглянутою жінкою. За її власними словами краса в жінці з роками тільки зростає, що ми і можемо бачити на її прикладі.

Софи Лорен. Красота вне времени

Проживши все дитинство в бідності, завдяки подарунку долі у вигляді її чоловіка і продюсера, неймовірній красі і невичерпній енергії до роботи ця жінка зуміла закохати в себе весь світ і стати однією з найяскравіших акторок ХХ століття.

Софи Лорен - одна из ярчайщих женщин 20-го столетия

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75