Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Шкільний шик — осінній образ для школярок ... і не тільки

Якщо у тебе закостеніле уявлення про шкільну моду як про поєднанні міні спідниці і гольфик, то можливо тобі не варто далі читати.

школьный шик

Як і попередній, поточний сезон продовжує завдавати ударів по такому сталому кліше шкільної моди як білий верх і чорний низ. Дизайнери і фешн блогери, натхненні шкільним гардеробом, знаходять нові ідеї виходять за рамки загальновизнаного уявлення стилю школярки.

Шкільний шик цієї осені: що актуально?

У багатьох уявлення про шкільній стиль йде корінням в далекі дев'яності. Потім було поколоненіе Gossip Girl. У свій час це був зухвалий новий вид, але він набрид за останні роки. Хоч і не буде злочином використовувати дані образи, але це буде не самим свіжим поглядом на шкільний шик.

школьный шик

Цієї осені пропонується комбінувати елементи молодіжних трендів різних десятиліть. Як ти розумієш, мова йде про нестандартні погляди на здавалося б звичайні речі. Береш банальну шотландку та шкарпетки, але підносиш їх в абсолютно новому вигляді.

Шкільна мода від іменитих світу моди

Бренд Edun "пограв зі шкільним менталітетом" і підкресленою нестриманістю 80-х, змішуючи м'які принти з блискучими і яскравими текстурами.

школьный шик Edun

школьный шик Edun

школьный шик Edun

Lauren Moffatt представила свою колекцію в класній кімнаті. Її колекція була натхненна класичним безневинним образом школярки - насичена складками, комірами "Пітер Пен" і боссоножки.

школьный шик Lauren Moffatt

школьный шик Lauren Moffatt

школьный шик Lauren Moffatt

У понятті Moffatt школярка не повинна бути сесуальной.

школьный шик Moffatt

школьный шик Moffatt

школьный шик Moffatt

школьный шик Moffatt

А у Veda навпаки - повинна.

школьный шик Veda

школьный шик Veda

школьный шик Veda

школьный шик Veda

школьный шик Veda

Осіння колекція від Veda була презентована в Нью Йорку як образ неслухняної дівчиська, де короткі шотланкі були в парі з шкарпетками від стегна (начебто кліше), але при цьому з кожанними косухи, що кардинально міняє враження.

школьный шик Veda

школьный шик Veda

школьный шик Veda

школьный шик Veda

DSquared2 представила своїх школярок з сигаретами в руках і високими зачісками. Це жіночні образи з 60-х, але з натяком на неприборканість. У костюмах зі стразіками вони виглядають як студентки старших курсів, але з поведінкою неслухняних школярок.

школьный шик DSquared2

школьный шик DSquared2

школьный шик DSquared2

Невинність або бунтарство

У коллекіцях простежувалася два основних образу для школярки залежно від її оцінок у табелі: невинність і бунтарство.

Перша - солодка, досить сором'язлива і чутлива, в одязі переважають довгі спідниці і високі коміри. Це дополнятеся свіжої красою особи і невигадливій зачіскою.

школьный шик невинность

Бунтарка ж - це дівчина, здатна перетворити сумну уніформу в щось індивідуальне. Вона обов'язково нафарбована, у неї ігристі заколки, а шкарпетки становтся довше, в той час як спідниця робиться коротше.

школьный шик бунтарка

Але тут нічого не сприймається як аксіома. Безневинна дівчина час від часу може капрізнячать, як і погана може вести себе пристойно. Як Денні Зуко і Сенді Олссон в "Бріолін" можуть піти протилежними шляхами, але в кінцевому рахунку зустрінеться десь по середині. Обидва напрямки використовують елементи різних декад 20-го століття. Невинний комір "Пітер Пен" і плісировані спідниці нижче коліна - дівчина з 20-х років, а затевііватая зачіска і макіяж - з 60-х. Вузькі брюки, сигаретка і шкіряна куртка - велике сходсво з рокабіллі в 50-х.

Останні сезони дають повну волю фантазії і творчості і не варто себе обмежувати тільки однієї епохою або одним типом дівчини.

Елементи шкільної моди

Реально немає ніяких обмежень для фантазії як ти сформуєш образ школярки. Але ось деякі елементи, які точно будуть доречні:

Автор:
100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75