Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Одні сірі джинси і чотири різні образи

Коли справа доходить до нейтральних за кольором джинсів, наприклад сірих, то з однієї такої пари джинсів можна створити незліченну кількість образів. Сьогодні я хочу показати тобі чотири стильних образи з використанням сірих джинсів. Вистачить прелюдій, поїхали!

Дівчинка з перчинкою

сеірі джинси дівчачий образ

Якщо хочеш підкреслити свою “дівчачий” настрій, то цей образ для тебе. До сірих джинсів беремо легку блузку, яка додасть трохи жіночності в образ. Варто зауважити, що комір і рукави блузки прикрашені чорними крапками, що робить її більш цікавою. Для гостроти додамо сумку з шипованним золотим черепом. Довершимо ансамбль парою зелених балеток і золотими аксесуарами з натяком на блиск.

Яскрава і весела

сеірі джинси яскравий образ

Одине з поширених поєднань однотонних джинсів - це поєднання з піджаком. Щоб образ був більш яскравим візьмемо жовтий піджак і коралову блузу з жабо для деякої грайливості. На завершення цього наряду пара коричневих балеток і авіатори, що додасть комфорту, але при цьому збережеться в образі часточка шику. Ідея для зачіски: спробуй укласти їх у високий хвіст.

Ретро

сірі джинси ретро образ

Цей образ більш “гострий”, ніж перший. Тут поєднуємо сірі джинси з шкіряним жилетом і принтом, досить спокійним, але з веселою ноткою. Щоб підсилити ретро використовуємо золотий ланцюг, обруч і червоні кеди. Якщо піти ще далі, то можна спробувати додати окуляри.

У тренді

сірі джинси і тренди сезону

Спробуємо поєднати сірі джинси з тенденціями сезону. М'ятно зелений і квітковий принт - два яскравих тренду цього року. Включимо їх у цей образ. В якості взуття можна надягнути квіткові тенісні туфлі або на підборах, щоб підкреслити жіночність. В якості аксесуарів спокійні кольори і дизайн.

Матеріали

How to Style Grey Denim Jeans

Автор:
100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75