Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Маленькі секрети вибору правильних джинсів

секрети вибору джинсі

Хочу поділитися з тобою досить цінною інформацією, яка значно полегшить тобі вибір джинсів і допоможе зробити шопінг більш ефективним:

Темні класичні джинси, в тому числі і темні кольорові (бургунди, темно-бежеві і т.д.) цілком можуть підійти для вечірнього виходу і для офісу. Як то кажуть «і на бенкет, і в світ, і в добрі люди».

Джинси темних тонів візуально подовжують фігуру і візуально роблять і стрункішою, навіть якщо вони не прямого класичного крою.

Джинси з «висветленнями» і «рваним» ефектом в різних частинах: стегнах, сідницях, гомілках, колінах - дуже небезпечний варіант, так як вони звертають на себе увагу, і візуально збільшують розмір тієї частини, де розташовані.

рвані джинси

Такий же ефект досягається і розміром кишень. Чим дрібніше кишені, тим менше сідниці. І навпаки. Використовуємо цю ілюзію в своїх інтересах.

Завужені донизу джинси візуально збільшують стегна.

джінси, збільшують стегна

Якщо в тебе пишна фігура, тоді потрібно відмовитися від занадто широких і мішкуватих джинсів. Погодься, багато пані з розміром size + вибирають саме такий тип, бажаючи під складками та об’ємним покроєм приховати зайві кілограми. У корені невірне рішення. Вибирай джинси середньої ширини, з невеликим кльошем або прямі. Найголовніше - уникати крайнощів - занадто широких, дуже вузьких і обтягуючих, занадто звужених донизу, в порівнянні з верхньою частиною, занадто великого кльошу. Будь поміркована, дотримуйся «золотої середини».

джинси для пишної фігури

Що робити, якщо існує проблема кривизни ніг і тохочеш її скорегувати? Віддавай перевагу моделі прямого крою, або злегка розкльошеним від стегна. Тобі не підходять джинси з сильними висветленнями і дуже довгі моделі джинсів.

джинси приховують кривизну ног

Ти маленького зросту? Тоді тримайся подалі від завужених джинсів, моделей з підворотами, джинсів світлих тонів. Кльош темного кольору це твоє. Ну і, природно, підбори.

Джессіка Паркер у джинсах
Сара Джессіка Паркер зібрала всі табу для невисоких дівчат в одному образі. Не повторюй за нею.

Взуття, взуте з джинсами, повинна продовжувати їх по тону. Темні джинси - темне взуття, і, відповідно, світлі джинси - світле взуття. Такий прийом допоможе візуально подовжити ноги.

джинси приховують кривизну ног

У твоєму гардеробі мають оселитися, як мінімум, 3-4 джинсів. Серед них обов'язково повинні бути темні класичні. Так само потрібно придбати світлі джинси, які підійдуть для прогулянок, пікніків та інших неофіційних заходів. Не забувай, що вибирати фасон необхідно відповідно до особливостями своєї фігури.

Якщо це не суперечить рекомендаціям щодо твого типу фігури, і тобі не дуже багато років, на полицях твого шафи відмінно приживуться кольорові або принтовані джинси. З їх допомогою можна створювати яскраві, сміливі комплекти, використовуючи свої знання з поєднанню кольорів. Головне «вигулювати» таку екзотику відповідно ситуації.

разноцветние джінси

Ну і не забувай про довжину джинсів, вона повинна бути різною для взуття на підборах і взуття на низькому ходу.

Тепер список must have свого джинсового гардеробу ти складеш сама, використовуючи отримані знання.

джинсовий гардероб

Бажаю вдалого шопінгу!

Матеріали

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75