Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Мода і стиль - в чому різниця?

Мода і стиль - поняття, які часто використовують як синоніми, але насправді вони означають не зовсім одне і те ж, а в деякому контексті антагоністичні, протилежні один одному.

Мода и стиль

Мода и стиль. Краски

Що ж, сьогодні - лікнеп з приводу значення цих двох явищ фешн-індустрії.

Мода и стиль. Бакалавры

Живучи в ХХІ столітті, ми можемо сміливо говорити про панування споживчої культури і моди в нашому суспільстві масового споживання. Це вже стало нормою і невід'ємним стандартом нашого життя. Ми намагаємося купувати більше, причому навіть якщо не сильно потребуємо тієї чи іншої покупки. Просто потрібно щось більш нове, більш модне, більш «свіже».

Мода и стиль. Макияж

Мода и стиль. Желто-зеленое платье

Мода - це і є важіль споживчої культури. Це процес, який спрямований на те, щоб ми думали, що нам необхідно щось нове, щось модне, а немодний мотлох викили на ганчірки.

Головний механізм моди - наслідування. Бажання бути таким як усі. Якщо ти дотримуєшся моди - ти в тренді, тебе схвалює суспільство чи група, в якій ти знаходишся.

Мода и стиль. Коллекция плащей

Школьная мода

Показ коллекции с вышивкой

Філософ Іммануїл Кант в роботі «Про смак, що відповідає моді» говорив: «Закон модного наслідування - бажання здаватися не менш значущим, ніж інші, і це бажання, причому без будь-якої користі, називається модою».

Мода и стиль. Шорты и блузки

Мода и стиль. Рисунки моделей платьев

Кант вважав, що в моді немає внутрішньої мети, і відносив її до « рубриці марнославства ». Також зараховував її до « рубриці дурості », адже « є якесь примус - надходити в рабській залежності винятково від прикладу, який дають нам в суспільстві багато ».

Мода и стиль. Белые платья с розовыми цветами

Платья в горошек

Мода - це те, що створює, носить і пропагує якась група, яка вважається законодавцями моди - дизайнери, лідери моди, трендсеттери. Причому мода без послідовників немислима, якщо немає шанувальників - це вже не мода. Вона вимагає прихильників, інакше вона мертва. Але, якщо кількість таких прихильників стає дуже великою - мода згасає, починається новий виток і все, що було раніше в тренді - вже старомодно. Так як занадто багато тих, хто підтримує дану моду. Така мода вичерпала себе, адже в ній обов'язково повинна бути новизна і прагнення людей рівнятися на неї. Якщо ж натовп потрапив під вплив моди - свою функцію вона виконала. І на зміну приходить нова мода.

Мода и стиль. И такое бывает

Мода живе за рахунок повтору, тиражу. Хоча іноді це викликає навіть комічні ситуації.

Мода и стиль. Красная сходка

Мода и стиль. Рисунок

Мода існує за рахунок різних закономірностей, ефектів.

Ефект наслідування більшості - одні люди купують товар, тому, що його купують інші, тобто він стає модним.

Ефект «табу» - небажання купувати те, що купує більшість. Мода доходить до своєї пікової точки, коли вона має найбільшу кількість наслідувачів, а потім йде на спад. Відбувається перенасичення і модне коло запускається знову, пропонуючи нові тенденції та тренди.

Ефект показового споживання - потреба покупки товару через зростання його ціни.

Девушка в машине

Мода дозволяє нам бути такими як усі, що звичайно не погано - всі схожі, всі модні. Але, стиль - це певний вектор, і, безумовно, він часто базується на модних речах. Купуючі останні трендові, модні речі ви будете на піку моди, але не факт що ви будете стильними. Купив последние трендовые, модные вещи вы будете на пике моды, но не факт что вы будете стильными.

Стиль - це вміння поєднувати в одному комплекті різні речі, аксесуари, деталі щоб отримати гармонійний образ. А не просто скопіювати образ з подіуму. Так званий «total look» - комплект, у якому всі речі від однієї марки, одного дизайнера, або з однієї колекції вважається моветоном у світі моди.

Гусиный стиль

Мода и стиль. Прическа

У ньому немає індивідуальності, немає стилю. Є тільки сліпе модне копіювання.

Мода и стиль. Дизайнерская коллекция

Искусство в моде

Модні речі іменитих дизайнерів не завжди можна носити, часто такі дизайнерські творіння створюються для просування основних колекцій. Це подіумна мода.

Подиумная мода

Мода и стиль. Предствляем и продвигаем

Цветы и мода

Мода и стиль.

Останній писк моди також не всім може підійти, через пощив або особливості фігури. При цьому також не варто забуватися, щоб у гонитві за модою не втратити себе.

Мода и стиль. Особенности фигуры нужно учитывать

Мода и стиль. Шок

Стиль - це естетичний ідеал, який людина малює для себе і дотримується його як в одязі, так, і в поведінці.

Стиль визначає специфіку життєвого простору індивіда. Це як ідентифікація і соціальне маркування.

Платье с боковыми прозрачными вставками

Масова культура та мода - розмиває межі стилів, часто вони переплітаються. Мода - також регулятор, який демонструє соціальну нерівність і різні позиції людей в суспільстві, а стиль демонструє особистісний погляд.

Часто модні речі можуть не показувати достоїнств фігури - низькі безформені штани, грубе взуття, мішкуваті сукні. Стиль же передбачає підносити власну зовнішність з виграшного боку, використовуючи одяг, який підходить.

Мода и стиль. Орнаменты

Мода и стиль. Вышиванки

Стиль - це підкреслення індивідуальності, свого настрою і смаку через одяг.

Мода - це трендовий одяг, найновіший, найсвіжіший. Стиль - не завжди базується на модних новинках. Це осмислений підбір речей і аксесуарів з усіх колекцій різних напрямків.

Мода и стиль. Аксессуары

Мода и стиль. Красное гипюровое платье

Мода, стиль и макияж

Стиль одягу - це те, як одягається людина відповідно з віком, статтю, професією, соціальним статусом, смаком, способом життя.

Мода - це те, як одягається людина, орієнтуючись на модні журнали і останні тренди.

Стиль - це вміння вибрати з багатьох модних речей саме те, що відобразить наш внутрішній світ через зовнішній.

Мода и стиль. Сложный внутренний мир

Мода и стиль. Шифон

Мода и стиль. Желтое коротке платье

Мода - це колективність, а стиль - індивідуальність.

Рисунки о моде

Мода швидкоплинна, вона змінюється кожен сезон. Стиль стабільний, його дотримуються постійно.

Мода и стиль

Мода об'єднує - стиль розрізняє.

Мода и стиль. Усмерительная рубашка

Мода и стиль. Розовый мужик

Мода вимагає грошей - стиль вимагає смаку. Як говорила Коко Шанель: «Стиль починається там, де закінчуються гроші».

Стильным можно быть и без денег

Мода и стиль. Белая блузка с гипюром и воланами

Ці два поняття не варто зовсім розділяти жирною рискою. Безумовно, вони пов'язані - стиль базується на модних речах, а мода включає в себе різноманітність стилістичних напрямків. Не можна сказати, що одне з цих явищ краще або гірше. Вони просто трохи відрізгяються і виконують різні функції так що, безумовно, однаково важливі.

Мода и стиль. Черное и красное

Мода и стиль. Белая роза

Автор:
100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75