Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Орнелла Муті - улюблениця долі

Орнелла Муті народилася під фартовою зіркою. Щасливий випадок подарував їй блискуче майбутнє. Але навіть він був би безсилий без істинного таланту і неймовірної чарівності однієї з найзнаменитіших італійських акторок - Орнелли Муті.

Орнелла Мути. Талантливая актриса

Орнелла Мути. Талант и очарование

Орнелла Мути в ротанговом кресле

Орнелла Мути. Улыбка

Біографія

Орнелла Муті (справжнє ім'я - Франческа Романа Рівеллі ) народилася 9 березня 1955 в Римі. У неї є сестра сестра - близнючка Клаудія. Батько - неаполітанець, а мати родом з Естонії.

Вона має російське коріння, так як дід і бабуся Франчески родом з Ленінграда, з якого вони свого часу емігрували до Естонії.

Орнелла Мути. Русские кони

Орнелла Мути в саду

Биография Орнеллы Мути. Юность

Сім'я жила дуже бідно. Коли Франчесці було 10 років, батько загинув. Грошей не вистачало, над нею вже посміювалися однолітки, які раз у раз, ходили в нових нарядах. І тоді 13-річна дівчина придумала що робити - так як вона вже була цілком сформованою, то стала позувати оголеною в художньому училищі і паралельно з цим фотографуватися для чоловічих журналів, збрехавши, що їй вже 18 років. Як вона сама згадує, коли її мати побачила ті журнали - відшмагала свою безсоромну дочку. Ці журнали потрапили до школи, з якої її хотіли вигнати, але все ж залишили через злиденний стан в сім'ї.

Орнелла Мути. Начало пути

Биография Орнеллы Мути. Фото для журнала

Доленосним днем її життя був похід за компанією з сестрою на знімальний майданчик. Сестра дуже хотіла зніматися в кіно і Франческа прийшла підтримати її. Але, режисер звернув увагу саме на Франческу, яка зовсім не збиралася зніматися у фільмах і стояла в стороні. Та він знав - що це головна героїня його фільму.

Биография Орнеллы Мути. Кинодебют.

Ось так, у віці 15 років, вона і потрапила в кіно, дебютувавши у фільмі «Найкрасивіша дружина» (1970).

Режисер Даміано Даміані придумав для неї псевдонім Орнелла Муті, адже актриса з прізвищем Рівеллі вже була в італійському кіно.

Кар'єра

Актриса погоджувалася на всі пропозиції поспіль, часто знімалася у фільмах сумнівної якості і її героїні були позбавлені високих моральних якостей. Як подейкували заздрісники - сама Муті була такою ж. Але вона на це не звертала ніякої уваги і продовжувала далі зніматися. Пізніше вона скаже своїм шанувальникам, що якщо хочете досягти своєї мети - нікого не слухайте. З її участю виходило по кілька фільмів на рік, вона працювала без вихідних. Навіть коли їй пропонували ролі з відвертими сценами, Орнелла погоджувалася і роздягалася, навіть не замислюючись.

Карьера Орнеллы Мути. Откровенные роли в кино

Орнелла першою в італійському кіно з'явилася на великому екрані абсолютно голою.

Фото оголеної Муті з'являлися у всіх еротичних журналах Італії - саму її це не бентежило.

Вона навіть стала героїнею обкладинок італійських еротичних коміксів.

Орнелла Мути в эротических комиксах

Орнелла Мути. Героиня обложек

«Може бути, тому що до мене в італійському кіно майже ніхто не роздягався. Але я не хотіла нікого цим шокувати або збентежити. Відверто кажучи, я не люблю сцени роздягання в кіно. Але завжди знімаюся в них сама, без дублерів» - зізналася вона.

Орнелла Мути в фильме Народный роман

Почавши з малобюджетних італійських еротичних фільмів, Орнелла Муті домоглася помітного успіху в комедії «Народний роман» (1974) Маріо Манічеллі.

Після цього фільму Орнеллу запрошують в безліч картин (найвідоміші на просторах СНД - «Приборкання норовливого» і « Шалено закоханий» з чарівним і харизматичним Адріано Челентано).

Орнелла Мути. Укрощение строптивого

Орнелла Мути. Роль с Адриано Челентано

Орнелла Мути. Молодая актриса

Популярність принесла їй участь у фільмах Марка Феррері. Він доручав молодій виконавиці ролі в стрічках «Остання жінка», «Історії звичайного безумства», «Майбутнє - це жінка». Далі були фільми - «Флеш Гордон», «Життя прекрасне», «Любов Свана», «Бонні і Клайд по-італійськи», «Казанова», «Одного разу переступивши закон», «Хроніка оголошеної смерті», «Граф Монте-Крісто», «Остання втеча», «Любовна угода», «Дивовижна пара», « Ципочки », « Веселі та засмаглі » і багато інших.

На даний момент її остання робота - фільм «Римські пригоди», що вийшов на екрани в 2012 році.

Орнелла Мути. Последние роли

Карьера Орнеллы Мути

Всього на її рахунку більше сотні робіт, серед численних нагород - Nastro d'Argento («Срібна стрічка») та італійський аналог Оскара - Grolla d'Oro. Цікавий факт - Орнелла володіє званням «Найсексуальнішої бабусі планети», до якого сама актриса ставиться з гумором і схваленням, хоча і була сердита на дочку, що та повторила помилки її молодості.

Орнелла Мути. Брючный костюм

Орнелла Мути.

Особисте життя

Особисте життя італійської кінодіви дуже бурхливе. Їй часто траплялися не ті чоловіки та й сама вона була ще тією штучкою.

Партнером в першому фільмі Орнелли став Алессіо Орано, який закохався в Орнеллу, яка не звертала на нього уваги. Орнелла була закохана в іншого. Але любов обернулася ранньою вагітністю. Невідомий для преси батько відмовився від неї і пропонував аборт.

Орнелла все ж народила дочку Найке, а через рік прийняла пропозицію від наполегливого Орано, вони одружилися.

Дочь Орнеллы Мути

Він був хорошим батьком дівчинці, Орнелла ж пропадала на зйомках. Через певний час захотіла з ним розлучитися, мотивуючи, що він не настільки гарний для неї.

Потім Орнелла зустріла Федеріко Факінетті з яким довго зустрічалася і жила. Він попросив Орнеллу стати його дружиною офіційно і через 10 років вони одружилися.

Але на жаль, щастя було недовгим. Федеріко заарештовують за звинуваченням у розкраданні коштів акціонерів, до того ж, він їй зраджував. Факінетті, використовував актрису, виписуючи на її ім'я фальшиві чеки на дуже великі суми.

У той важкий для неї час молода Найке оголошує своєї матері, що вагітна і буде народжувати без батька. Все в точності як сама Орнелла в молодості. Вона була зла на дочку і спочатку навіть не спілкувалася з нею.

Орнелла Мути с мужем

Орнелла Мути. Семья

Недовгий роман був у Орнелли і Андріано Челентано. Сама вона коментувала це так, що у багатьох партнерів по фільму, які грають закоханих, буває роман.

Орнелла Мути и Адриано Челентано

Роман Челентано и Орнеллы Мути

Багато швидкоплинних романів їй приписувала преса.

В кінці 90-х вона виходить заміж за дуже відомого італійського пластичного хірурга - Стефано Пікколо, він був молодштм на 10 років.

Орнелла Мути и ее новый муж

Але і цей шлюб довго не протримався і розпався.

Після цього, Орнелла залишалася самотньою лише на півтора року. Наступним її обранцем став французький мільярдер Фабріс Керерве.

Орнелла Мути с мужем Фабрисом Керерве

З ним вона захопилася ювелірною справою і випустила кілька ліній своїх прикрас.

Орнелла Муті поділилася в одному інтерв'ю: «Знаєте, можна бути найкрасивішою жінкою на землі, але це не має ніякого значення, коли втрачається любов». Так що тепер вона дуже дорожить цими відносинами.

У Орнелли троє дітей - дві дочки і син.

Дізнавшись на своєму досвіді, на що здатні деякі чоловіки вона каже: «Відносини з дітьми для мене на першому місці. Це найкрасивіші слова - "щаслива мама". І я щаслива, що можу так сказати про себе. Але мушу зауважити, що бути мамою важко, а мамою трьох дітей - дуже важко. І справа не в тому, хто ти: актриса, бізнес-вумен або домогосподарка. Бачити, як страждають твої діти, коли у них щось не виходить, - це жахливо. Мені добре, коли у моїх дітей все добре».

 Дети Орнеллы Мути

Дочь Орнеллы Мути

Життєва позиція

Останнім часом Орнелла багато займається благодійністю, але не сильно афішує це, вважаючи, що добра справа не привід для піару. «Я вважаю, що якщо ти можеш, ти повинен допомагати. Я дуже часто чую заперечення. Люди кажуть, що не знають, куди підуть ці гроші, що не впевнені, що вони взагалі дійдуть до тих, кому призначені. Може бути... Але якщо твої гроші загубляться на шляху до бідних, то за це перед Богом хай відповідає той, хто це зробив. Ми ж повинні просто ділитися і допомагати. Треба допомагати постійно. Тому що цей світ жахливий, люди дуже страждають і цього не повинно бути».

Вона часто відвідує благодійні вечори і перераховує гроші нужденним людям.

Благотворительность Орнеллы Мути

Орнелла Мути среди детей

Орнелла Мути. Красивая молодость

Орнелла Мути

У 2008 році актриса вирішила спробувати себе у новому амплуа - завдяки знайомству з чоловіком, вона відкрила власну лінію ювелірних виробів, які радують шанувальників. Фірмові бутики розташовані в найбільших містах - Римі, Мілані, Москві, Парижі.

Бизнес Орнеллы Мути

Фігура

Орнелла Муті, зріст якої 168 см і вага 50 кг, є прихильницею здорового способу життя.

Орнелла Мути. Завидная фигура.

Стройная Орнелла Мути

Струнка фігура зірки - результат спадковості, правильного харчування, самодисципліни і зусиль.

Харчується Орнелла Муті за системою Петера Адамо, це дієта по групі крові. У Орнелли група "А", вона вегетаріанка. Вона майже не їсть м'яса і молочних продуктів. Риба в її раціоні також буває рідко. Замість цього Орнелла Муті їсть багато овочів і фруктів. У їжі актриса поміркована і завжди дотримується дієти.

Вона мало їсть, не палить, зовсім не вживає алкоголю, багато спить і часто займається спортом. Помірність і спокій - це головні елементи гармонії, як каже кінозірка.

Орнелла Мути. Все гармонично

«Я взагалі не п'ю алкоголь, тому, що я бачу, що це деформує особистість, у мене змінюється обличчя - не в кращу сторону. Я не палю, намагаюся якомога більше спати, кожен день роблю гімнастику за спеціальною програмою, розробленою для мене. Але кожен з нас сам знає, що добре для нього, а що - погано».

Муті, яка стала знаменитою в підлітковому віці і славилася своєю красою визнає: «Старіти боляче. Заперечувати це - означає брехати. Потрібно визнати біль, відчути його і пройти крізь нього. Було б неправильно це приховувати».

Своїм шанувальникам радить завжди любити себе.

Орнелла любить цитувати Оскара Уайльда: «Не можна довіряти жінці, яка не приховує свій вік. Така не посоромиться сказати вам все, що завгодно».

Орнелла Мути. Годы не властны над красотой

Зачіска

У Орнелли з дитинства дуже густе хвилясте волосся, яке вона вважає своїм багатством. Вона завжди носила розпущене об'ємне волосся довжиною трохи нижче лопаток.

Орнелла Мути с распущенными волосами

Після 45 років вона носила пряме каштанове волосся або крутила його.

Прическа Орнеллы Мути в 45 лет

Орнелла Мути и ее прическа

Після 50 років зірка кіно вирішила змінити колір і тепер вона блондинка. Зараз Орнелла полюбляє рівне волосся, розділене на прямий проділ, або ж укладає його, підкручуючи кінці.

Орнелла Мути. Прическа в 50

Орнелла Мути блондинка

Макіяж

У макіяжі Орнелла любить робити акцент очі. В основному використовує коричневий олівець і коричневі або сірі тіні, якими підкреслює верхню рухому повіку і нижню.

На вії наносить густий шар туші.

У Орнелли ми можемо завжди спостерігати широкі брови природного відтінку, які підкреслюють її шарм.

Так як очі глибоко посаджені, вона накладає світлі тіні під брови.

Орнелла Мути - тени для глаз

Орнеллы Мути. Цвет губной помады

Її часто можна побачити з бежевою, нейтральною помадою, для вечірніх виходів - коричнево-мідна і насичена червона помада.

Орнелла ніколи не постає перед публікою з яскравим вульгарним макіяжем - всі її образи - тільки підкреслюють її красу і італійську яскраву зовнішність.

Орнелла Мути. Никакой вульгарности

Стиль

Вбрання Орнелли у фільмах, в яких вона знімалася, задавали тенденції моди багатьом італійським і не тільки жінкам.

Наряды из кино Орнеллы Мути

Орнелла Муті - дуже захоплюється модою. Її часто можна побачити у перших рядах модних показів.

Орнелла Мути на модных показах

Ось, наприклад, вона з Джоном Гальяно.

Орнелла Мути с Гальяно

А тут зі Славою Зайцевим.

Орнелла Мути и Вячеслав Зайцев

Фотографи не часто підловлюють її на вулицях міста.

Орнелла Мути на улице

Сьемки Орнеллы Мути

Зате вона постійна гостя на всіляких кінофестивалях та благодійних вечорах. Ось там-то вона блищить у всі красі.

На більш неформальні заходи вона може прийти в джинсах, светрі та куртці.

Неформальный стиль Орнеллы Мути

Орнелл Мути на фестивале

Для коктейльних і більш вільних виходів любить жіночні комплекти довжиною за коліно.

Бордовое платье Орнеллы Мути

Блузка и юбка Орнеллы Мути

Коктейльное платье Орнеллы Мути

Верхняя одежа Орнеллы Мути

Белый костюм Орнеллы Мути

Для прем'єр фільмів на червоній доріжці зірка вибирає довгі сукні класичних глибоких кольорів.

Білий і всі його відтінки чудово підкреслюють її зовнішність.

Орнелла Мути в белом платье

Белое платье с открытым верхом Орнеллы Мути

Орнелл Мути. Великолепный стиль

Белое платье и меховая накидка Орнеллы Мути

Але, мабуть, чорний - її улюблений колір для вечірніх нарядів. Подивіться, скільки у неї таких туалетів і кожного разу вона виглядає по-новому, благородно і стильно.

Темный костюм Орнеллы Мути

Орнелла Мути на красной дорожке

Орнелла Мути в вечернем платье

Черное платье с блестками Орнеллы Мути

Орнелла Мути и фотографы

Орнелла Мути очередной фестиваль

Закрытое платье Орнеллы Мути

Орнелла Мути. Черное платье с широким низом

Орнелла Мути в коротком платье

Орнелла Мути с сыном

Орнелла Мути на набережной

Є в її гардеробі і дуже красиві червоні сукні, які відтіняють її італійську пристрасть.

Длинное красное платье Орнеллы Мути

Орнелла Мути в ярком красном платье

Орнелла любить також всілякі блискучі сукні. У неї є варіанти, як з блискучої тканини, так і вишиті блискітками та кристалами.

Платье с блестящей тканью Орнеллы Мути

Орнелла Мути. Платье вышитое блестками и кристалами

Стиль Орнеллы Мути

Желтое блестящее платье Орнеллы Мути

Зараз, у свої 58 років Орнелла щаслива жінка, у якої є люблячі діти, коханий чоловік, багато нагород, титул найсексуальнішої бабусі планети, всесвітнє визнання і любов мільйонів шанувальників по всій земній кулі.

Орнелла Мути. Счастливая женщина

Челентано и Орнелла Мути

Стиль Орнеллы Мути

Італійська красуня в молодості диктувала моду, за допомогою героїнь своїх фільмів, а зараз тільки зміцнила титул однієї з найстильніших зірок.

Надзвичайна чарівність і краса, працьовитість, любов до життя і частинка везіння - основні складові успіху знаменитої італійки - Орнелли Муті.

Орнелла Мути. Звездный стиль

Орнелла Мути. Звездная итальянка

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75