Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Одрі Хепберн – зразок жіночності і еталон стилю

Одрі Хепберн - відома, легендарна і, безумовно, талановита акторка, яка майже у всіх фільмах, в яких знімалася, грала головну роль. Незважаючи на те, що Американський інститут кіно включив її до п'ятірки найвидатніших зірок кінематографа XX століття, своєю головною роллю вона вважала життя.

Одри Хепберн - звезда кинематографа

Одри Хепберн - главные роли

Одри Хепберн - талантливая актриса

Її називають зразком жіночності, еталоном стилю і краси. Сама ж Одрі ніколи не вважала себе красунею, дивлячись у дзеркало. Вона вважала, що справжня краса жінки - не в одязі, фігурі або зачісці. Вона - в блиску очей. Адже очі - це ворота в серце, де живе любов.

Одри Хепберн. Глаза актрисы

Одри Хепберн.

А ще вона була переконана, що жіноча краса зростає разом з її роками.

Одри Хепберн. Женская красота

Дитинство

Одрі Хепберн, ім'я при народженні Одрі Кетлін Растон, народилася 4 травня 1929 року в Бельгії в місті Брюссель.

 Детство Одри Хепберн

Мати Одрі Хепберн була жінкою стриманою в прояві почуттів. Для неї - дочки аристократів, були важливіші правила та етикет ніж виявляти любов до дочки. Від чого маленька Одрі страждала.

У п'ять років дитинство для неї закінчилося. У цей час батьки розлучилися, а її відправили вчитися до Великобританії. Ще через кілька років почалася друга світова війна. Одрі з матір'ю переїхали до Нідерландів.

Там Одрі вчилася в школі «Тамберс Басьо» в Арнемі.

 Одри Хепберн. Школа

 Одри Хепберн в консерватории

У 1939 році мати записала дочку в балетний клас Арнемської консерваторії.

А в 1945-1948 роках Одрі вчилася в балетній студії Соні Гаскелл в Амстердамі і хотіла стати зіркою балету.

 Одри Хепберн. Балетная студия

Кар'єра

«Моя кар'єра досі залишається для мене загадкою, - зізналася якось Одрі Хепберн. - Я не перестаю дивуватися з найпершого дня. Я ніколи не збиралася бути акторкою, ніколи не думала, що буду зніматися в кіно».

У дитячі роки Одрі Хепберн мріяла стати відомою балериною, але не такий шлях для неї підготувала доля.

У 1948 році вона вперше знялася в навчальному фільмі «Голландський за сім уроків», де їй дісталася роль стюардеси. Потім були ролі в музичному театрі в постановках «Високі черевики на гудзиках» і «Пікантний соус». У 1950 році, вона зіграла головну роль у бродвейському спектаклі «Жижи», а в 1954 році - головну роль у бродвейському мюзиклі «Ундіна».

Першим художнім фільмом для Одрі став фільм 1951 «Зернятко дикого вівса».

Одри Хепберн. Первый фильм

Перша головна роль Хепберн - в 1952 році у фільмі «Засекречені люди».

Шалений успіх прийшов до акторки після виходу фільму «Римські канікули», де вона зіграла принцесу Анну. Заради зйомок в цьому фільмі Одрі довелося відкласти, а потім скасувати весілля з 28-річним Джеймсом Хансоном, мультимільйонером і спадкоємцем транспортної компанії.

Одри Хепберн. Первая главная роль

За цю роль вона отримала премії « Оскар», «Золотий глобус» і BAFTA.

Одри Хепберн. Премии

Одри Хепберн. Роль принцессы

Після фільму актрису буквально засипали пропозиціями про зйомки.

Далі були головні ролі у фільмах «Сабріна», роль Наташі Ростової в картині «Війна і мир», «Любов після полудня», «Миле личко», «Історія черниці», «Непрощена», «Дитячий час», «Як викрасти мільйон».

Роль Холлі Голайтлі, зіграна Одрі Хепберн у комедійній мелодрамі «Сніданок у Тіффані», що вийшла на екрани в 1961 році, стала однією з найбільш культових в американському кіно XX століття.

Одри Хепберн. Роль Наташи Росовой

Одри Хепберн. Кинороли

Одри Хепберн. Фильмы и роли

Після зйомки у фільмі «Дочекайся темряви» в 1967году, вона на тривалий час припиняє зніматися в кіно, займаючись вихованням двох своїх синів. Наступний фільм Хепберн - «Робін і Меріан» був у 1976 році, після якого вона грає ще в декількох фільмах, останній - "Завжди" (1988 ) Стівена Спілберга.

У 1999 році Американський інститут кіномистецтва поставив Одрі Хепберн на третє місце в списку найвидатніших актрис американського кіно.

Одри Хепберн в американском кино

Одри Хепберн. Великая актриса Вона - в числі небагатьох акторок, які мали відразу Оскар, Еммі, Греммі і Тоні Евордс.

 Карьера Одри Хепберн

Особисте життя

На зйомках фільму «Сабріна» Одрі Хепберн познайомилася з Вільямом Холденом, з яким у неї зав'язалися романтичні стосунки. Але, дізнавшись, що у нього не може бути дітей, через зроблену вазектомію, припинила з ним стосунки.

Личная жизнь Одри Хепберн

На зйомках картини «Ундіна» в 1954 році вона познайомилася з режисером і актором Мелом Феррером, який вже мав чотирьох дітей. Заміж за нього зірка вийшла в тому ж 1954 році і народила сина Шона.

Одри Хепберн и Мел Феррер

Одри Хепберн. Рождение сына

Одри Хепберн с детьми

Незабаром вони розлучилися і Одрі Хепберн вийшла заміж за Андреа Дотті, італійського психіатра. Він був на 10 років молодше актриси. Після народження другого сина в 1970 році, якого назвала Люком, зірка переїхала до Італії. Але Дотті почав їй зраджувати і акторка розлучилася з ним.

Одри Хепберн с Андреа Дотти

Справжня ж любов прийшла до Одрі лише в 50 років - вона познайомилася з голландським актором Робертом Уолдесом. Офіційно вони не оформили стосунки, але це не заважало їхньому щастю.

Одри Хепберн с Робертом Уолдесом

Хепберн и Уолдес

Одрі зізналася: «Кажуть, любов - найвигідніший внесок: чим більше віддаєш, тим більше отримуєш у відповідь».

Одри Хепберн. Отношение к любви

Життєва позиція

Одрі частенько казала: «Якщо тобі знадобиться рука допомоги, вона завжди при тобі - твоя власна. Коли станеш старше, зрозумієш, що у тебе дві руки: одна, щоб допомагати собі, інша - щоб допомагати іншим».

Жизненная позиция Одри Хепберн

Актриса любила дітей. Вже на зорі своєї кар'єри в кіно, вона була призначена спеціальним послом ЮНІСЕФ. Актриса брала участь в місії милосердя в Сомалі та інших гарячих точках.

Допомагала нужденним людям і дітям. Одрі поверталася до Європи і намагалася привернути увагу громадськості до проблеми голодуючих дітей.

Одри Хепберн. Посол милосердия

Одри Хепберн среди детей

Одри Хепберн. Посол ЮНИСЕФ

Важкі умови, що супроводжували поїздки Хепберн, не пройшли для неї дарма. У 1992 році, повернувшись з Сомалі, Одрі дізналася від лікарів, що їй залишилося жити тільки три місяці. Від страшного діагнозу рак кишечника вона і померла в 1993 році.

Та навіть після смерті, на церемонії «Оскар» 1993 Одрі Хепберн була посмертно нагороджена гуманітарною премією Джина Хершолта.

Одри Хепберн

Одри Хепберн - помощь голодающим детям

В 1994 її синами був створений Дитячий фонд імені Одрі Хепберн, який продовжив роботу актриси на посту посла ЮНІСЕФ.

Одри Хепберн. В честь нее создан Детский фонд

У неї була широка і добра душа. Її життєвим принципом було слідування ідеалам добра. І ось що вона сама говорила:

Щоб очі були красивими, випромінюй добро.

Щоб фігура була стрункою, поділися їжею з голодним.

Для впевненості ходи з усвідомленням того, що ти не одна.

Люди більше, ніж речі, потребують реставрації, заохочення та прощення. Ніколи нікого «не викидай».

Жизненная позиция Одри Хепберн

А ще Одрі Хепберн була дуже начитаною і знала багато мов - голландську, англійську, французьку, іспанську та італійську.

Фігура Одрі Хепберн

Одри Хепберн. Фигура

При зрості 168 її талія становила всього 50 см.

Одри Хепберн в белых шортах

Одри Хепберн. Черное трико

Сучасна наука вважає це вже ненормальним, можливо, тому у неї було 5 викиднів. Дуже тендітна і худенька Одрі довго не могла втілити цю свою мрію.

Актриса багато часу і зусиль приділяла своєму харчуванню - їла 5-6 разів на день. Вона дотримувалася принципів збалансованого харчування. Хепберн практично відмовилася від алкоголю, але могла дозволити собі келих червоного вина. Вона вважала, що ніколи не потрібно переїдати - це один із секретів її краси.

Фигура Одри Хепберн

Одри Хепберн. Секреты красоты

Спортом при цьому Одрі взагалі не займалася, зате здійснювала довгі прогулянки зі своїми собаками.

Найкращими ліками від втоми Одрі Хепберн вважала здоровий сон, хоча завжди прокидалася рано, зате приділяла час обідньому сну.

Негативні звички у зірки також були - часом вона викурювала по три пачки цигарок на день.

Одри Хепберн. Негативные привычки

У Одрі було загострене почуття поваги до їжі. «Коли ви пережили голод, ви ніколи більше не викинете стейк просто тому, що він не дуже соковитий».

Одрі Хепберн ніколи не вважала себе красунею. Вона бачила себе незграбною, занадто худою і, можливо, не такою привабливою, як інші зірки. Вона завжди вважала свою привабливість чимось, на зразок помилки природи і вважала це випадковістю.

Але з нею були незгодні мільйони її шанувальників, які любили та наслідували її.

А її весільна сукня, розроблена Юбером де Живанши, задала фасон весільної моди на десятиліття.

Одри Хепберн. Свадебная мода

Одри Хепберн. В свадебных платьях

Макіяж

В кінці 50-х, на початку 60-х років кіноіндустрія не володіла новомодними технологіями обробки і в ті часи не було фотошопу, тому гримерам доводилося використовувати велику кількість театрального гриму яскравих і насичених відтінків, що сформувало моду на макіяж того часу.

Графічні лінії, чіткі контури, матовість - були основними правилами в кіномакіяжі тієї епохи і диктували моду для всіх жінок.

 Одри Хепберн. Макияж 60-х

Макияж Одри Хепберн

У 60-ті роки було модно сильно виділяти очі чорною підводкою і накладними віями.

Одрі любила тіні лише натуральних відтінків. Для денного макіяжу - ніжні рожеві кольори, а для вечірнього темні та яскраві. Наносила вона їх на верхню повіку, а від складки і вгору просто добре розтушовувала.

Одри Хепберн. Макияж дневной и вечерний

Вона підкреслювала очі по всьому периметру чорним олівцем або підводкою, причому не зводила кінці, адже це зменшує очі.

Макияж Одри Хепберн

Використовувала рожеві тіні і багато туші разом з накладними віями.

На її фотографіях ми бачимо чітко окреслені брови і ніжні рум'яна.

Губи актриса підкреслювала світло-рожевою помадою або червоно-кораловою.

Одри Хепберн. Приемы макияжа

Одри Хепберн. Помада для губ

Зачіска

Хепберн любила високу зачіску «бабета». Для цього перукарі використовували невеликий валик з поролону, штучні локони і лак.

Прическа Одри Хепберн

Знаменита висока зачіска, з якою вона грала в «Сніданку у Тіффані» сьогодні вже стала класикою вечірнього жанру і червоних доріжок.

Одри Хепберн. Классика вечернего жанра

Спочатку волосся зачісується, щоб вийшов пучок і це кріпиться невидимками. Можна зробити невелике начісування, щоб підняти пасма біля обличчя, а після збризнути зачіску лаком.

Одри Хепберн. Высокая прическа

Прическа Одри Хепберн

Стиль Одрі Хепберн

Справжнім еталоном в світі моди Хепберн стала після зустрічі з французьким дизайнером Юбером Живанши.

Стиль Одри Хепберн. Встреча с Живанши

З 1953 року, на наступний рік після відкриття модного дому Живанши, Одрі Хепберн стала музою відомого модельєра.

Одри Хепберн и Живанши

Стиль Одри Хепберн. Нью-Йорк

У Одрі Хепберн тип фігури прямокутник, хлопчача фігура - невеликі груди і вузькі стегна. Вона, у той час пишних красунь, стала справжнім відкриттям.

Живанши створив для неї новий образ. Незабаром туфлі-балетки, хустинки і темні окуляри стали незмінними складовими гардеробу Хепберн.

Він створював як костюми до фільмів - «Миле личко», «Сабріна», «Сніданок у Тіффані», так і для приватного життя. Актрисі модельєр присвятив навіть перший аромат модного будинку - парфуми L'Interdit, випущені в 1957 році.

Весільна сукня - також справа рук іменитого дизайнера.

Одри Хепберн в свадебном платье

Повсякденні образи Одрі були не менш стильними, ніж у кіно.

Одри Хепберн. Стиль на каждый день

Одри Хепберн. Повседневность

Стиль Одри Хепберн. Аэропорт

У нього одягалися дружини президентів і королеви. Але Юбер де Живанши своєю музою бачив тільки Хепберн.

Основними кольорами гардеробу Одрі були чорний, коричневий, персиковий, сірий і білий. Балетки і сумочка-редикюль головні атрибути цього стилю.

Її ще тоді визнавали найстильнішою знаменитістю, що має свого дизайнера.

Стиль Одри Хепберн. Любимые цвета

Одри Хепберн

Два улюблених фасони нарядів Одрі:

З аксесуарів актриса полюбляла шийні хустинки або довгі шарфи і капелюхи.

Стиль Одри Хепберн. Шляпы

Стиль Одри Хепберн. Оригинальная шляпка

Стиль Одри Хепберн

Стиль Одри Хепберн. Большая шляпа

Стиль Одри Хепберн

Зірка також любила вечірні сукні яскравих кольорів.

Стиль Одри Хепберн. Красное платье

Стиль Одри Хепберн. В желтом платье

Біла сорочка від Одрі стала популярною після фільму «Римські канікули». Вона повинна бути максимально простою, без декоративних елементів.

Вона також ввела моду на балетки, постійно їх надягаючи, адже вважала себе занадто високою (170 см).

Образ кінодіви ХХ століття і його елементи часто використовуються сучасними дизайнерами і знаменитостями. Він настільки надихаючий, що не забутий навіть через півстоліття.

Стиль Одри Хепберн в современном дизайне

Одри Хепберн. Сравниваем 1955 и 2013

Мундштук в стиле Одри Хепберн

Стиль Одри Хепберн

Стиль Одри Хепберн. Аксессуары

Стиль шляпы от Одри Хепберн

Стиль Одри Хепберн. Утонченный образ

Образ Одрі Хепберн витончений, не перевантажений деталями і підкреслює всі її принади.

Саме за вміння протягом усього життя залишатися чудовою в будь-яких нарядах її і вважають іконою стилю.

Одри Хепберн - икона стиля

Стиль Одри Хепберн

Принцеса в кіно і в житті - незрівнянна Одрі Хепберн - приклад не тільки зовнішньої, а й внутрішньої краси. Вона намагалася жити, керуючись постулатами справедливості і вірила, що кожна людина може творити добро - адже це так легко.

Елегантність, доброта, талант, везіння і бажання допомагати людям - ось у чому секрет успіху чарівної і неповторної Одрі.

Стиль Одри Хепберн

Одри Хепберн - пример для подражания

Стиль Одри Хепберн

Стиль Одри Хепберн

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75