Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Кращі фільми про моду

Блиск прикрас і блиск софітів, червоні вечірні сукні та червоні доріжки, розкішні вбрання, що стали культовим надбанням кіно та зберігають дух епохи...

Мода і кінематограф - завжди були тісно переплетені. Кіно не лише дарує нам приємні моменти, але і створює умови для формування моди, так як на героїв улюблених фільмів багато хто хоче бути схожими. А модні наряди роблять фільм більш актуальним і відповідним часу.

Фільми про моду це прекрасна можливість дізнатися багато нового, поглибиться в світ моди, а часом і розвіяти стереотипи. Такі фільми це приємний відпочинок, нові знання та можливість надихнутися для творчих експериментів зі стилем.

Представлений тут список відображає фільми, які присвячені модному бізнесу та індустрії, а також унікальним особистостям, які прославилися, завдяки своєму таланту.

Фільми про моду можуть бути художніми, з певним сюжетом і головними героями та документальними, де показана реальність творчих людей і реалії модної індустрії.

У цій статті представлені одні з кращих фільмів про привабливий світ моди.

Приємного перегляду!

Фільми про модної індустрії

«Диявол носить Prada» (The Devil wears Prada)

Фильмы о модной индустрии

Веселий, легкий, стильний - один з кращих фільмів про закулісся модного глянцю. Цей фільм варто подивитися всім, хто цікавиться модою чи бажає працювати в цій сфері. У зрозумілый і пізнавальный манері показується нелегке життя роботи в редакції видання.

Фільм варто подивитися також через цікаву особливість - він став найдорожчим в історії з точки зору витрат на костюми. Багато дизайнерів надали свої наряди для використання у фільмі, через що він надає собою цілу збірку - енциклопедію модних віянь середини нульових років. Загальна сума, витрачена на костюми, вражає! Вона оцінюється творцями в 1 мільйон доларів.

Молода дівчина влаштовується практиканткою в відомий журнал мод «Подіум». При цьому сама вона далека від моди і над її образом «сірої мишки» насміюються всі співробітники, а сувора редактор наводить на всіх жах своєю вимогливістю і педантичністю.

Актриса фильма Дьявол носит Prada

Сцена из фильма Дьявол носит Prada

Фильм Дьявол носит Prada

З часом, мода допомагає дівчині змынитися і відповідно змінюється її життя. Багато комічних ситуацій сподобаються любителям комедійного жанру і показують, що в світі моди не все так гладко як в журналі - тут панує величезна конкуренція, підлість, інтриги, заздрість. Але чи є в цьому світі місце для дружби і любові?

Кадр из фильма Дьявол носит Prada

Легка комедія дозволить приємно провести час і відпочити в «модній компанії» відомих акторів.

Героиня фильма Дьявол носит Prada

Главные героини фильма Дьявол носит Prada

«Вересневий номер» (The September Issue)

Насамперед фільм сподобатися шанувальникам журналу «Vogue» - це наочна ілюстрація його створення. Слоган фільму відразу говорить про багато що - «Якщо мода - це релігія, то Vogue - її біблія». Тих, хто вважає, що робота в модному журналі - це легко і просто чекає розчарування - фільм показує, що це важкий, відповідальний і постійний процес.

Фильм Сентябрьский номер

Вересневий номер - це документальний фільм, історія створення номеру журналу «Vogue» від виникнення ідей на редакторській колегії до їх втілення у вигляді журналу готового до продажу. Ми можемо побачити, як створюються ідеї для матеріалів, фотосесій і головні напрямки номера.

Кадры из фильма Сентябрьский номер

Героиня фильма Сентябрьский номер

Журнал «Vogue» - один з найвпливовіших. Цілий рік в журналі кипить робота, яка ніколи не припиняється. Вересневий номер за традицією завжди найтовстіший в році, але в 2007 році вересневий номер журналу «Vogue» став найбільш товстим в історії видання – цьому моменту і приурочений фільм.

Рабочие будни журнала Vogue

Фільм розповідає про труднощі, робітників і цікаві моменти, які траплялися при підготовці до друку. Можна побачити ексклюзивні інтерв'ю від Анни Вінтур - редактор журналу розповідає про непрості будні фешн індустрії. І дозволяє зазирнути за лаштунки блискучого глянцю.

Сама Анна Вінтур - дуже впливова особа в модному світі, у фільмі вона постає перед нами вольовою, успішною жінкою, яка все звикла робити якнайкраще і саме цього вона вимагає від підлеглих. За це багато хто її недолюблює, але саме через свою наполегливість, рішучість і працьовитість вона стала редактором найвідоміного журналу мод у світі.

Фильмы о модной индустрии. Анна Винтур

Невтішно відгукнутися про невідповідних моделей або забракувати фотосесію - для неї це в порядку речей - вона перфекціоніст і таким же ідеальним повинен бути її журнал. Ось секрет успіху!

Анна Винтур на показе

Анна Винтур на отборе коллекции

«Висока мода» (Prêt -à-Porter)

Дуже цікавий і багатогранний фільм, який піднімає перед нами завісу модного бізнесу та організації тижнів моди. Тим, хто бажає дізнатися, як вирує життя за лаштунками - дивитися обов'язково.

Фильмы о модной индустрии

Головна фішка фільму - поява на екрані безлічі відомих особистостей з модної індустрії та акторів - Марчелло Мастроянні, Софі Лорен, Кім Бейсінгер, Шер, Ніколя Труссарді, Жан-Поль Готьє, Джанфранко Ферре, Соня Рікель, Тьєррі Мюглер і ще з десяток інших.

Фильм Высокая мода

Известные личности в фильме Высокая мода

Фильмы о модной индустрии. Софи Лорен

Надзвичайно насичений фільм, що оповідає про тижні Високої моди в Парижі - нові сцени розгортаються одна за одною. У фільмі ключове місце відводиться моді та підготовці до показів. Тут присутні любов, вбивство, інтриги, пристрасть і все це оповите ореолом моди.

Фильмы о модной индустрии. Неделя высокой моды в Париже

Фільм викликає досить двоякі почуття - багато сюжетних ліній часто складно простежити загальну концепцію - їх можна було розділити на два- три фільми. Творці ж вирішили в одній стрічці поєднати все. Але, додивитися фільм до завершення варто.

Фільм змушує задуматися - а це головне. Фінальна сцена, мабуть, є кульмінацією всіх попередніх, деколи надмірно затягнутих подій. Але подивившись стрічку до кінця, розумієш, що ідея у фільмі є, причому досить таки глибока - головне не сама мода, а ті, для кого вона створюється.

Финальная сцена фильма Высокая мода

«Миле обличчя» (Funny face)

Прекрасний і добрий фільм про втілення мрії багатьох дівчат - про майже казкове перетвореннч звичайної дівчини в обличчя з обкладинки. Продавчиня книжкового магазину, захоплена книгами і філософськими вченнями, вважає моду чимось другорядним і не намагається їй слідувати.

Фильм Забавная мордашка

Але ось в один прекрасний день до неї в магазин завалюється ціла команда відомого журналу, щоб використовувати магазин як декорацію для фотосесії. З цього моменту у неї починається нове життя. Приголомшливі вбрання, оплески публіки і нові образи.

Одри Хепберн в фильме Забавная мордашка

Але чи цього вона хотіла і чи буде вона щаслива?

Легкий і ненав'язливий фільм з безліччю яскравих і веселих моментів. Неповторна Одрі Хепберн і Фред Астер роблять його класикою Голівуду і фільмом, що викликає тільки позитивні емоції.

Фільм дивиться дуже легко, на одному дусі, правда в ньому багато пісень і танців - вони займають відсотків 40 фільму. Так що ця особливість сподобається любителям мюзиклів.

Також цю стрічку варто подивитися шанувальникам історії костюма - прекрасні творіння Юбера Живанши часто можна побачити в кадрі.

Перший вихід перетвореної Одрі Хепберн, де вона з'являється в білій сукні з рожевою накидкою і гладкою зачіскою з прикрасами просто приголомшливий - вона така свіжа і красива, що стає зрозуміло, чому її до сьогоднішнього дня вважають іконою стилю.

Одри Хепберн в белом платье

А сцена де вона позує в червоній сукні з шаллю - один з яскравих акцентів фільму, де героїня усвідомила свою привабливість.

Фильмы о модной индустрии. Красное платье с шалью

Одрі Хепберн була музою великого дизайнера і всі костюми до фільму Живанши шив спеціально для неї. Повсякденний одяг, вечірні туалети нагадують про дух тієї епохи елегантної витонченості. А весільна сукня, в якій з'являється героїня, задала весільну моду на десятиліття. Це наочний приклад того як кінематограф формує моду.

Фильмы о модной индустрии. Свадебные платья

Обов'язково подивіться цей фільм, він не залишить байдужим нікого.

«Шопоголік» (Confessions of a Shopaholic)

Щоденний шопінг, нові наряди, великі знижки, хрусткі паперові пакети з обновками - яскравий, веселий і позитивний фільм, що розповідає в іронічній манері про спокуси мешканок великого міста.

Кінострічка розповідає про журналістку та завзяту шанувальницю шопінгу. Її захопленість новими речами абсолютно не знає меж, а от її гаманець точно знає, адже незліченну кількість кредиток вже не приймають у магазинах.

Фильм Шопоголик

Фильмы Шопоголик о модной индустрии

Щоб втілити свою мрію - працювати в журналі мод вона вирішує почати з видання, яке вчить розпоряджатися фінансами. Дівчину-марнотрата за дивним збігом обставин таки беруть на роботу. Вона радить як економити гроші, а сама постійно витрачає їх.

Фильмы о модной индустрии. Девушка в зеленом шарфе

Кадр из фильма Шопоголик

Шопоголик. Распродажа

Але чи дійсно шопінг і модні речі це, то заради чого живе дівчина? І чи варті обновки зіпсованих відносин з оточуючими?

Героиня фильма Шопоголик

Після перегляду ставлення до головної героїні складається досить таки двоїсте - вона постійно купує речі, але її одяг і вміння комбінувати речі залишає бажати кращого. У цьому виявляється очевидний сенс - головне не кількість речей, а певні вміння вписати їх у свій гардероб.

Весела комедія про переоцінку цінностей напевно сподобається багатьом, а можливо хтось навіть впізнає себе в головній героїні.

Шопоголик фильм о модной индустрии

Фильмы о модной индустрии. Девушка шопоголик

Фільми про відомих особистостей в моді

«Валентино: Останній імператор»

Валентино Гаравані дизайнер з 50 річним стажем і прекрасним баченням композиції та естетики жіночого костюму в цьому фільмі захопливо розповідає про свою творчість. Події висвітлюють колекцію весна-літо 2006 року - саме цього року великий художник і модельєр відзначав 45 річний ювілей служіння моді.

Фильмы об известных личностях в моде. Валентино: Последний император

Це фільм відвертість, де дизайнер ділиться своїми почуттями та розповідає про свою модної імперію - злети і падіння, продаж модного будинку і нові блискучі колекції. Крім того, він багато оповідає про свою команду, без якої, як вважає дизайнер, він не досяг би такого величезного успіху.

Валентино відкрив для себе головний секрет успіху - він знає, чого хочуть жінки - вони хочуть бути красивими. І він, імператор італійської моди допомагає їм у цьому, створюючи чудові наряди.

Валентино перед фоторепортерами

У фільмі багато інтерв'ю з кутюр'є, в яких він розповідає про своє бачення жіночої краси і світу моди. Валентино заявляє, що ідея розкоші у нього в крові. Він обожнює красу у всіх втіленнях і з цим нічого не може вдіяти.

Фильмы об известных личностях в моде. Валентино среди молодежи

Валентино називають королем червоних суконь, саме до нього багато зірок звертаються, якщо їм необхідний наряд саме цього кольору, адже всі знають, що сукня від Валентино - це фурор.

Фильмы об известных личностях в моде. Король красных платьев

Фильмы об известных личностях в моде. Красная коллекция

Фильмы об известных личностях в моде. Модели платьев от Валентино

Валентино Гаравані воістину останній імператор моди, адже ще потрібно пошукати того, хто так довго з натхненням наповнює цей світ красою.

Фильмы об известных личностях в моде. Валентино в домашней обстановке

Приголомшливий успіх колекції і повний зал для глядачів, який аплодує стоячи - ось ціна напруженої роботи дизайнера і його команди.

В кінці фільму можна побачити просто приголомшливу постановку, де моделі, одягнені в довгі червоні сукні від Валентино, летять над нічним небом Колізею, немов дякуючи Валентино за його неповторний талант.

«Крістіан Діор: людина - легенда» (Christian Dior. The Man behind the myth)

Фільм розповідає про життя і творчість великого генія моди - Крістіана Діора. Він був людиною, яка цінувала мистецтво більше бізнесу - тому його творіння настільки прекрасні. Людина, яка зробила післявоєнну революцію в модному світі, подарувала людям шматочок надії і радості в післявоєнні роки.

Усім шанувальникам ретро моди обов'язково варто подивитися цю стрічку.

Кристиан Диор

Діоровскі силуети відрізнялися від строгих костюмів військових років і були кроком до нового життя.

Кристиан Диор на примерке

Оповідання ведеться від імені самого метра - можна дізнатися про його дитинство, сім'ю, захоплення модою. Діор говорив, що в ньому є один Діор - улюбленець публіки і законодавець мод та інший - звичайний чоловік, який ніколи не думав, що буде одягати жінок.

Фильмы об известных личностях в моде. Кристиан Диор

Інтерв'ю з людьми, які знали і працювали з відомим кутюр'є дозволять дізнатися ще більше про неабиякий талант і працьовитість цієї людини. Діор став королем післявоєнної моди, а творіння його будинку моди дуже високо цінуються і понині.

Фильмы об известных личностях в моде. Модель и Кристиан Диор

Кристиан Диор на фоне ковра

Прекрасні, розкішні і неповторні моделі суконь і костюмів викликають захоплення і бажання зануритися в атмосферу 50 років і приміряти їх. Крістіан Діор - дійсно людина легенда і в цьому можна ще раз переконатися, подивившись даний фільм.

Кристиан Диор. 50-е годы

«Коко до Chanel» (Coco before Chanel)

Фільм-сенсація, який викликав величезний інтерес навіть до того, коли з'явився на екранах!

Цікавий художній фільм, що розповідає про життя Коко Шанель, це екранізація біографії мадемуазель Шанель. В основі сюжету час, коли вона ще не прославилася, як знаменита законодавиця мод.

Фильм Коко до Chanel

Коко Шанель с шляпой

Коко в молодості була танцівницею в кабаре. Потім, за допомогою впливових чоловіків, своєму таланту і несхожості на інших вона змогла здійснити переворот у світі моди.

Простий крій, чорний колір, кілька ниток перлів - стиль Шанель не здає своїх позицій і понині.

Коко Шанель с сигаретой

У фільмі можна побачити перші проби творчості знаменитої жінки - від пошиття капелюшків і одягу для себе, до повноцінної колекції, яка є кульмінацією фільму.

Коко можна назвати білою вороною свого часу. Спочатку не неї дивилися як на дивачку, але потім пішли за нею. Вільна, норовлива з бажанням ні від кого не залежати - саме такою вона постає в даній екранізації. Саме такою вона й була.

Цікавим фактом, який додає ще більшого резонансу цьому фільму, є те, що створенням костюмів для Одрі Тоту, яка зіграла роль легендарної Коко, керував сам Карл Лагерфельд. Дивовижна зміна костюмів на різних етапах її розвитку від сироти до рівня кутюр'є вищого класу робить його прекрасною ілюстрацією становлення стилю самої Шанель.

Коко Шанель в костюме и шляпой в руке

Фильмы об известных личностях в моде. Коко Шанель за работой

У фільмі представлені фрагменти особистого життя цієї відомої жінки, яка, до речі сказати, ніколи не була одружена - вона була заручена зі своєю роботою до кінця днів.

Фильмы об известных личностях в моде. Коко Шанель в мастерской

Фильмы об известных личностях в моде. Коко Шанель на лестнице

«Секрети Лагерфельда» ( Lagerfeld confidential )

Карл Лагерфельд - жива легенда моди. Режисерові Рудольфу Марконі вдалося майже неможливе - він провів і зняв більше 150 годин з відомим модником. Цей фільм представляє нарізку з найцікавіших моментів та інтерв'ю на часом дуже пікантні теми.

Фильм Секреты Лагерфельда

Лагерфельд в костюме и черных окчках

Перші кадри фільму, де Карл збирається вийти в світ і шукає необхідні аксесуари, вражають. Яка у нього величезна колекція кілець, браслетів, брошок і його знаменитих стійких комірів і рукавів.

Первые кадры фильма Секреты Лагерфельда

Лагерфельд и коллекция браслетов

У фільмі також присутні рідкісні кадри, де модний кайзер (нім. - король), як називають його шанувальники, зображений без своїх знаменитих окулярів.

Лагерфельд и медведь

Окрім створення ескізів для нової колекції у Карла є ще одна пристрасть - це фотографія. Вже більше 25 років він не розлучається з камерою.

Фильмы об известных личностях в моде. Лагерфельд фотограф

Фильмы об известных личностях в моде. Сьемки в студии

Фільм проливає світло на деякі сторони особистого життя цього загадкового і вельми ексцентричного 80-річного модника, який вже багато років дуже успішно керує модним будинком Chanel.

Цей документальний фільм-натхнення - чудовий посібник як у досить зрілому віці можна стильно виглядати. До свого стилю Легерфельд йшов багато років, але зараз завдяки фірмовому костюму трійці, сивому хвостику, безлічі прикрас і чорним окулярам він дасть фору багатьом молодим модникам.

«Секрети Легерфельда» - фільм говорить сам за себе, подивіться і дізнайтеся таємниці послідовника імперії Chanel.

Фильмы об известных личностях в моде. Лагерфельд среди книг

Фильмы об известных личностях в моде. Лагерфельд в рабочем кабинете

«Марк Джейкобс і Луї Віттон» (Marc Jacobs & Louis Vuitton)

Блиск прикрас, розкішний шовк, фантазійні вбрання, культові сумки - світ Louis Vuitton захоплює і вражає погляд!

Документальний фільм, приурочений 10-річчю роботи Марка Джейкобса на посаді креативного директора модного дому Louis Vuitton розповість про неймовірно харизматичного дизайнера, про багато цікавих речей і безсумнівно сподобається модникам.

Фильм Марк Джейкобс и Луи Виттон

Що відбувається в житті модного будинку від показу до показу, як готується колекція, хто працює над створенням шедеврів - все це можна дізнатися, поспілкувавшись і підглянувши за іменитим дизайнером. Він дуже простий та демократичний в житті - Джейкобс вміло організував роботу величезної команди і вважає її своєю великою родиною. Він відкритий для всіх співробітників і не поводиться як зарозумілий дизайнер-зірка. Його самовіддана праця викликає повагу, а талант в баченні нових образів приносить все більшу популярність.

Марк Джейкобс

Марк Джейкобс - дуже неординарна особистість, його фантазія воістину не знає меж. Причому не тільки у створенні колекції, а й у власних виходах у світ, він здійснює досить цікаві та оригінальні вчинки - то з'явиться в костюмі гігантського голуба, то пройде у спідниці, то зніметься в еротичній рекламної компанії для власного будинку моди. Але це тільки додає йому популярності і любові шанувальників.

Марк Джейкобс в костюме голубя

Фильмы об известных личностях в моде. Эротические сцены Марка Джейкобса

Фильмы об известных личностях в моде. Рекламные сцены Марка Джейкобса

Фильмы об известных личностях в моде. Марк Джейкобс

Багато фото з особистого архіву дизайнера і цікавих інтерв'ю допомагають доповнити образ про його творчий шлях у відомому будинку моди.

Секс і місто (Sex and the city - серіал і фільми)

Відвертий, зухвалий, стильний, яскравий, часом життєвий, але такий захоплюючий сюжет, змушує нас знову і знову повертатися до перегляду життя героїнь великого міста. Серіал і фільм, що став сучасною класикою міських джунглів і сформував нову течію в моді, безумовно, рекомендується до перегляду любителькам спілкувань з подругами і нових нарядів.

Фильм Секс и город

Два акценту сюжету - це секс і мода. І хоча перший пікантне напрямок у фільмах проявлений більш чітко і мода не являє собою такого простору для розмов, проте вона переслідує нас буквально в кожному кадрі.

Героини фильма Секс и город

Фильм Секс и город. Платья для свадьбы

Стиліст Патрісія Філд зруйнувала уявлення про ідеальний «класичний гардероб», де речі повинні поєднуватися між собою. Купувати все, що подобається - ось ідея нового стилю. Поєднувати непоєднувані - чому б і ні?

Героини фильма Секс и город примеряют платья

Героини фильма Секс и город в кафе

Це дійсно вплинуло на світ моди. Одягатися як Керрі Бредшоу - значить балансувати на межі піку моди і гострого несмаку. Божевільна еклектика в поєднанні речей - ось головна ідея нового стилю, який припав до душі багатьом жінкам.

Фильмы об известных личностях в моде. Керри Брэдшоу

Фильмы об известных личностях в моде. Керри Брэдшоу и ее одежда

Стиль Керри Брэдшоу

Сюжет став новим витком, як в кінематографі, так і вплинув на моду. Відверті розмови, коктейль Космополітен, туфлі Маноло Бланік і постійний пошук істинної любові - разом з чотирма героїнями можна поринути в сучасний, деколи цинічний світ мегаполісу.

Актрисы фильма Секс и город

Фільми про моду - це чудове, легке і цікаве проведення часу. Вони допоможуть розширити кругозір, поглибивши свої знання про світ моди, додадуть натхнення і просто допоможуть приємно провести своє дозвілля.

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75