Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Леопардова блуза: як і з чим поєднувати, щоб виглядати стильно

Ще кілька років тому на мені практично неможливо було побачити жодної речі з леопардовий забарвленням. Але мода диктує свої правила - леопард знаходиться на піку популярності ось уже кілька сезонів поспіль. І хоча, сліпо слідувати трендам заняття дурне і невдячне, все ж ігнорувати свіжі модні віяння, я думаю, не варто.

леопард популярний

Колись у моїй свідомості поняття «леопардовий принт» чітко асоціювалося з дешевизною, вульгарністю і несмаком. Зараз же прийшло розуміння того, що подібні речі можуть виглядати стильно, вишукано, яскраво. Зізнаюся, я піддалася хвилі «леопардизаціі» жіночого (і не тільки) населення і на тлі загального божевілля леопардом не виглядаю оригінальною. Впевнена, що й тебе не обійшла стороною любов до нього. Тому сьогодні не стоїть питання «носити» або «НЕ носити». Проблему будемо розглядати в іншому ключі - як носити лео правильно. Отже:

У випадку з леопардовим забарвленням завжди краще «недо», ніж «пере».

з леопардом краще недо

Якщо не впевнена у правильності вибору, не комбінуй леопардовий принт з іншим анімалістичним принтом (пітон, зебра, тигр). У 99% випадків таке поєднання - твоє модне фіаско.

І тут же навздогін - краще не поєднуй леопард з іншими активними забарвленнями (горох, клітина, смужка, квітковий, східний принти). Теоретично це можливо, але, як показує практика, «потрапити в десяточку» досить складно.

приклад вдалого поєднання смужки і леопарда
Приклад вдалого поєднання, здавалося б, несумісних принтів (смужка і леопард).

Леопард завжди привертає увагу до тієї частини тіла, на яку надітий.

Вибирай річ з подібним принтом тільки з дорогої, якісної тканини.

Тема застосування леопардового забарвлення досить обширна. Цей принт можна зустріти на сукнях, спідницях, блузах, шортах, штанах, джинсах, пальто, жакетах, тренчах, шубах. Лео не обійшов увагою і всілякі аксесуари - ремені, сумки, шарфи, хустки, палантини, шапки, капелюхи, рукавички, оправи окулярів, підтяжки, взуття. Всю цю пишність в рамках однієї статті охопити неможливо. Тому сьогодні я хотіла б зупинитися на одному з самих жіночних предметів гардероба - на блузці.

леопардова блуза

Всі правила носіння та комбінування леопардового принта, описані вище, застосовні і до блузи теж.

Леопардове забарвлення чудово поєднується зі спокійними базовими кольорами - чорним, сірим, синім, коричневим, бежевим.

леопардовий колір добре поєднується зі спокійними

леопардовий колір добре поєднується зі спокійнимиі
До аутфіту, який складається з базових кольорів можна додати яскравий леопардовий аксесуар у вигляді акценту

Досвідчені модниці можуть «подружити» лео з червоним, зеленим, фіолетовим, фуксією та іншими яскравими квітами.

леопардовий колір у поєднанні з яскравими

леопардовий колір у поєднанні з яскравими

Іноді тільки окремі елементи блузи мають леопардове забарвлення, що теж виглядає досить цікаво.

леопард в окремих елементах

Аксесуари. Ось тут можна наробити багато помилок. Краще, якщо в комплекті леопардовою буде тільки блуза. Але якщо ти все ж вирішила застосувати це забарвлення і в аксесуарах, постарайся, щоб принти перегукувалися один з одним по малюнку (були схожі, а краще однакові). І нехай «аксесуарного леопарда» буде небагато, у вигляді легких акцентів на сумці, оправи окулярів, взуття.

леопард в аксессуарах

Залежно від фасону блузи, сміливо можна використовувати різного роду шарфи, шийні хустки (бажано однотонні або нейтральних, спокійних кольорів).

Окремо хочу торкнутися прикрас. Враховуючи те, що леопардовий принт досить самодостатній, не перестарайся з їх кількістю. Для блуз з таким активним забарвленням краще не використовувати довгі підвіски і намиста, так як вони «губляться» на тлі леопарда. Брошки так само важко розгледіти на тлі подібного принта.

леопард в аксесуарах
Підвіска хороша, але навряд чи помітна

Можна надягати великі укорочені варіанти.

леопард в аксесуарах

Правильно підібрані браслети будуть, як не можна, до речі, причому, як великі і масивні, так і ніжні тоненькі.

леопард в аксесуарах

Сережки і кільця використовуй абсолютно будь-якого розміру і дизайну. Вони можуть бути підібрані в тон, а можуть бути яскравим соковитим акцентом.

леопард в аксессуарах

Суворих табу в застосуванні прикрас немає, і як ти вважаєш будь-які з них стильними і доречними, то чому б і ні? Єдине, про що варто пам'ятати, що не вішай на себе все і відразу. Тут працює принцип «або-або». Наприклад, можна надіти великий браслет і цікаве помітне колечко, але шию і вуха залишити без уваги. Або можливий варіант з брошкою і кільцем або сережками (одне з двох) і т.д. Фантазуй, дерзай!

на леопард немає табу

Слідуючи простим правилам, запропонованим в цій статті, ти завжди будеш виглядати стильно і яскраво в улюбленця жінок - леопарді.

леопард-це стільно

Матеріали

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75