Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Як прати і сушити джинси. Перевірені поради.

Практичність і простій догляд - одні з причин чому джинси так швидко завоювали популярність. Але "простий" — не синонім "недбалий". Ворог № 2 для джинсів — це прання (№ 1 — це алкоголь, що періодично приводить до незграбним падінь).

Чим загрожує неправильне прання твоїм джинсам

1. Втратою кольору. Недотримання правил прання в першу чергу відіб'ється на кольорі деніму - втрата яскравості за рахунок рясної ліньки. А якщо джинси з візерунком — то втрата якості цієї картини.

2. Втрата виду у декоративних елементів. Чим наворочений дизайн, тим щіпетільніщий потрібен догляд. Одне неправильне прання і прощай ефектні та улюблені джинси.

Більш стійкі елементи декору, наприклад гудзики або заклепки, можуть стати блідими, невиразними. А при особливо суворих умовах можуть почати жити самостійним життям.

3. Втрата форми. Неправильна прання і особливо сушка здатні сильно зіпсувати красиву посадку джинсів за рахунок розтягування тканини. Або ж наоброт - можуть так сильно сісти, що доведеться схуднути на пару розмірів, щоб в них влізти. джинси скоріше всього проявлять деяку стійкість.

Дотримуйся всього декількох рад при пранні джинсів і вони будуть радувати тебе протягом декількох років.

Готуємо джинси до прання

Крок 1 — повністю звільни кишені від ключів, чеків, грошей (о, палтінічек!) Та іншого "скарбу", який зазвичай там збирається. Вміст кишень може злиняти і зіпсувати колір джинсів. Та й пралці може перепасти.

Крок 2 — застебни гудзики (можуть втратити вигляд при зайвому терті/теліпанні) і блискавку (щоб зубчики залишилися на місці).

Крок 3 — Змасти шкіряний «лейбл» гліцерином: це запобіжить його всиханню, збереже вигляд і еластичність.

Крок 4 — виверни на виворіт. Під час прання це допоможе захистити колір джинсів й не допустити мікророзривів.

перед тем как стирать выверни джинсы на изнанку

Поради начебто дріб'язкові, але ця підготовка допоможе прожити джинсам довше.

Відповідь на питання "Як прати джинси" шукай на етикетці своїх джинсів — це буде основний посібник. Виробник як правило краще знає, що з його товаром можна робити, а що ні. А я тільки додам кілька універсальних порад.

как стирать джинсы читай на этикетке

Про замочування джинсів

Замочування по можливості слід уникати: при тривалому контакті з водою металеві елементи можуть утворити жовті розводи на тканині. Альтернативою для сильно забруднених ділянок може стати промивання під напором холодної або теплої води (взагалі джинсам протипоказана вода високої температури - призводить до сильної линьки, деформації форми і сильної усадки). Якщо забруднення не піддається, можна його намилити і знову під натиск.

замачивание джинсов

Якщо ж все ж зважишся на замочування, тоді воно не повинно тривати більше 30-60 хвилин.

Про линьку джинсів

Всі джинси при перших праннях линяють. Це нормально і не залежить від якості. Тому й рекомендутся прати їх окремо.

Невеликий тест: проведи мокрим сірником по сухій тканини. Якщо сірник забарвилася — значить джинси ще линяють.

До речі, нові джинси перед тим як надіти перший раз, рекомендую випрати (особливо це стосується дешевих), щоб напевно позбутися залишків фарби (може пам'ятаєш серію з "Доктора Хауза", де хлопчикові було дуже погано, який не дотримувався цієї поради).

Як прати джинси вручну — варіант для джинсоманів

Справжні джінсомани ніколи не довірять свої джинси машинці. Тільки ручне прання. А джинсам зі складним дизайнерським декором і / або кожанними ставками машинка зовсім протипоказана.

В якості миючого засобу використовуємо порошок для кольорових речей. Такі зазвичай не містять відбілювач, який як і будь-яке інше сільнодейтсвущее миючий засіб призводить до осветвленію тканини, втрати чіткості візерунків і робить гудзики і заклепки тьмяними.

Отже, вода тепла чи холодна. Засипаємо порошок і повністю його розчиняємо. Гранул не повинно залишитися зовсім: нерозчинені частинки — це додаткова шкода тканини і в добавок можуть залишити неохайні плями.

Сама процедура прання представляє з себе кілька зануренням джинсів в мильну воду. Шматки розчиненою бруду що залишилися змиються при полосканні. Джинси не потрібно терти (можуть залишитися плями), а так само віджимати або ще якимось чином деформувати — все це зайве і тільки псує тканину. Якщо ж є якісь непіддатні забруднені ділянки, тоді джинси слід розкласти в горизонтальній площині (наприклад, на дні ванної), нанести миючий засіб на щітку (не так на джинси) і їй акуратно потерти проблемну ділянку. Зверни увагу, що зістарені (освітлені) місця вимагають більш ніжного обігу.

как стирать джинсы

Під час полоскання стеж за мильними бульбашками — якщо їх немає, значить пора закінчувати. Після полоскання не віджимати. Підвісь джинси за пояс і руками проведи вздовж штанин. Так ти позбудешся від основної маси води і водночас розправиш тканину. Для більшого ефекту, виверни джинси і повтори.

Як прати джинси в пральній машині — варіант для зайнятих або просто ледачих

Джинси поміщаємо в спеціальний мішок для прання. Порошок такий же — для кольорових речей. Температура 30-40 градусів. Режим "джинси" або "делікатний / ручний".

как стирать джинсы в машинке

В ідеалі віджимати так само як при ручному пранні, тобто руками. Якщо руками варіант неприйнятний, тоді отжимаем в машинці на повільних оборотах (не більше 800).

Як сушити джинси

1. Ніяких сушарок. У крайньому випадку сушити на мінімальних температурах. ідеальним рішенням буде — дати джинсам висохнути природним шляхом.

2. Сушити краще в горизонтальному положенні, щоб уникнути витягування деніму. Підсохнуло з одного боку — переверни. Для вертикальної сушіння більш безпечним вважається варіант, коли джинси підвішують за пояс.

как сушить джинсы

3. Сушити необхідно в добре вентильованому приміщенні, а краще на вулиці..

сушить джинсы надо на улице

4. Протипоказане потрапляння прямих сонячних променів (сильно вигарает тканина), так само сушка в мороз (після розморожування висока ймовірність втрати форми).

5. Сушити краще вивернутими навиворіт.

6. Протипоказано одягати джинси вологими — дуже висока ймовірність витягування в колінах.

Дотримуючись цих простих рекомендацій і нехай твої джинси прослужать тобі довго!

Автор:
100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75