Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Стиль гранж – маргінальний шик

Стиль гранж - це стиль, який може зачаровувати і захоплювати. Він може дратувати і викликати відразу. Але гранж однозначно не залишає місця для байдужості. Цей «неохайний і бомжуватий» стиль, кинув зухвалий виклик суспільним нормам і правилам. Це протест сучасному суспільству, що «підірвав» світ моди більше 20-ти років тому.

Стиль гранж. Мода протеста

Стиль гранж. Вязанная кофта и плащ

Коллекция в стиле гранж

Сьогодні ж гранж переживає переродження, яке піддалося впливу сучасної моди, але при цьому він залишився вірним унікальним принципам стилю.

Пропозиції по темі
 • Rinascimento
  1 000 грн.
 • Denny Rose
  1 470 грн.
 • Rinascimento
  1 600 грн.

Стиль гранж сегодня

Девочки в стиле гранж

Історія стилю

Стиль гранж (у перекладі з англ. Grunge - неохайний, брудний, огидний, сміття) народився в далекі 80-ті в країні, що пронизана духом свободи - Америці.

История стиля гранж. Американский дух свободы

История стиля гранж

Новий стиль в одязі з'явився під впливом музики, як це часто буває. Цього разу свій внесок зробив музичний напрям гранж (жанр альтернативного року), біля витоків якого стояли групи «Nirvana», «The Smashing Pumpkins», «Husker Du», «Soundgarden», «Melvins».

Музиканти у своїх композиціях висміювали лицемірну пристойність, що поглинула суспільство і любов до розкоші.

Спостерігається культурна революція в музиці і в моді, яка характеризувалася відмовою від пафосу, театральності і культу речей.

Бунтарська музика поклала початок бунтарській моді.

История стиля гранж. Влияние музыки

Молодь, перейнявшись духом пісень, починає змінювати витончені брючки і напрасовані сорочки на рвані джинси, фланелеві сорочки в клітинку і грубі черевики.

Піку своєї популярності гранж досяг у 90-ті. Головним чином це заслуга легендарного Курта Кобейна і його культової групи «Nirvana». Тексти пісень групи про безвихідь провінційного життя, людську дурість і жорстокість навколишнього світу знаходять натовпи шанувальників.

Группа Нирвана

Популярність і слава зробили Курта іконою стилю того часу. Пошарпаний светр, розтягнута футболка, поношені джинси, неохайна зачіска - стиль, якому почали наслідувати мільйони.

Курт Кобейн

Курт Кобейн - кумир для подражания

История стиля гранж. Культ бродяги

На зорі появи стилю гранж його шанувальники віддалено нагадували бродяг. Багато речей купувалися в секонд хендах і доводилися до потрібного виду в домашніх умовах.

История стиля гранж. Нирвана идол для молодежной моды

Надихнувшись новою зухвалою модою в нічних клубах Нью-Йорка, Марк Джейкобс, молодий дизайнер наважився познайомити світ високої моди з цим новим молодіжним стилем, представивши свою колекцію, в якій піддав анафемі «хороший» смак. З його легкої руки в 1993 році гранж офіційно вийшов на світові подіуми.

Стиль гранж и мода

Сам же він назвав колекцію «романтична версія панка». Це була демонстрація на подіумі широкого асортименту з «секонд-хенду», в найнеймовірніших поєднаннях.

Реакція на показ була неоднозначною. Модні критики сприйняли це вкрай негативно і прокоментували колекцію, як: «Стиль бомжів з Гарлема, які вбралися для поїздки в Манхеттен». Але публіка прийняла колекцію із захопленням.

История стиля гранж. Фото моделей

Джейкобс зіткнувся з презирством критиків, але, в той же час, він став одним з найпопулярніших модельєрів в Америці і Європі. Після цього багато дизайнерів стали випускати колекції в такому дусі.

История стиля гранж. Новые коллекции

История стиля гранж. Поплярные показы

История стиля гранж. Дизайн

В один час популярність гранжу викликала навіть деякі проблеми в роздрібній торгівлі: модні будинки не випускали речі в цьому стилі, тому люди частіше звичайного стали відвідувати секонд. Піддавшись натиску попиту, модельєри запустили лінії недбалого стилю. Але і цей крок породив чергову хвилю незадоволених.

У редакції глянцевих журналів почали надходити гнівні листи з вмістом типу: «Ця сукня виглядає так, як ніби її носили вже років 10. Чому вона коштує 400 $?». Або «якщо я шанувальник музики гранж, це не означає що я піду і куплю собі дірявий светр за 1400 $, в той час як у мене за рогом в секонд хенді я можу купити його за 50 центів».

Молодые люди в одежде стиля гранж

История стиля гранж. Расцвет

Такий негатив пояснюється складністю застосування даного стилю, де потрібен особливий погляд і неординарна фантазія. Тому він був багатьом незрозумілий і навіть нажив собі ворогів.

Зломити опір громадськості допомогли знаменитості. Одними з шанувальників стилю в 90-х була сексуальна голлівудська пара - Джонні Депп і Кейт Мосс. Їх агресивні аутфіти, з незмінним змістом спокусливості, наочно демонстрували, що гранж може бути ефектним.

История стиля гранж. Влияние знаменитостей

История стиля гранж. Известная парочка

Джонни Депп и Кейт Мосс

Філософія стилю

В основі ідеології гранжу - першість духовного над матеріальним. З цього випливає, що до одягу не потрібно ставитися занадто серйозно.

Основний критерій вибору одягу - зручність. Власний комфорт ніколи не ставиться нижче краси вбрання.

«Все пофіг !» ( Nevermind! ) - головне гасло стилю. Пофіг як виглядаю. Пофіг на громадську думку. Пофіг на завтра.

Философия стиля гранж - все пофиг

Гранж - це особливий ритм життя, коли порушення правил береться за правило.

Розслабленість - відмінна риса луку в стилі гранж. Все, починаючи від взуття і закінчуючи аксесуарами, говорить про те, що вам байдуже на чужу думку.

Девушка в стиле гранж.

Фаталістичне сприйняття життя, потужна емоційність, протест проти модних тенденцій - все це йде в опозицію глянцю і мажорності.

Молодь, яка створила такий стиль - це діти світових криз. Вони пережили непрості часи і стали сприймати суспільство як ворога. Вони хотіли зруйнувати його підвалини та його стереотипи. Найбільшу ненависть гранжистам вселяли розкіш, гламур і класика.

Философия стиля гранж. Протест молодежи

Гранж - це культурна революція, він має на увазі не тільки зовнішній протест, але і більш глибокий зміст. Представники цього напряму виступають за свободу особистості, свободу її самовираження. Вони хочуть, щоб на першому місці для людини стояли щирі почуття і духовність, а не матеріальні блага. Одяг у стилі гранж, для цих людей потрібен лише для захисту тіла і зручності. Естетика не може зробити людину щасливою - вважають гранжисти.

Философия стиля гранж

Это гранж

Особливості стилю гранж

Гранж - це протест сучасному суспільству. Юнаки та дівчата, які не бажали слідувати загальноприйнятим нормам і правилам, прагнули до самовираження за допомогою недбалого, потертого, рваного і линялого одягу.

Особенности стиля гранж. Вопреки правилам

Мішкуваті сорочки, витягнуті светри і сарафани в дрібну квіточку, що дуже нагадують одяг сиріт з бідних притулків, викликали справжній фурор серед молоді 90-х.

Гранж завжди нещадно висміював розкіш і достаток. Тому в ньому домінує прямий і вільний силует.

Стиль гранж - це еклектика, адже бунтарі обожнювали поєднувати непоєднуване, часом шокуючи своїми комплектами «пристойну» публіку. Легкі спідниці та сукні носилися з грубими черевиками, светрами і потертими куртками.

Особенности стиля гранж. Шок для публики

Особенности стиля гранж. Девушка с курткой

Недоглянутість для стилю гранж - це поняття іміджеве. Причому, це стосується не лише одягу, а й макіяжу і зачіски.

Одяг у стилі гранж не повинен бути брудним або розірваним випадково. Це чітко вивірений, продуманий образ. Косі лінії, заклепки і рвані краї, дірки на джинсах, потертості і ефект полинялої тканини - все це створено за задумом дизайнерів для того, щоб люди, нормальні, розумні, цікаві й освічені, могли хоча б на час вирватися зі звичного способу життя.

Особенности стиля гранж. За привычной чертой

Зовнішність прихильників нового стилю поєднувала в собі риси хіпі (етнічні мотиви, байдужість до одягу і думки оточуючих з цього приводу) і панку (довге волосся, витягнуті светри, рвані джинси, одяг secondhand, грубі армійські черевики).

Кольорова гамма, якої дотримуються гранжисти, відрізняється непомітними тонами, вони мають характерну кольорову палітру, фарби немов «стерті» часом. Приглушені кольори і натуральні відтінки.

Речі виглядають як запрані і поношені. Багато з них - наче з чужого плеча. Хоча сам одяг гранж шиється з якісних, дорогих тканин, він виглядає нарочито старим. І при всьому своєму «злиденному» вигляді одяг відрізняється високою якістю.

Особенности стиля гранж. Качественная нищета

Гранж и цвет

Кольори в основному темны, але є і світлі, і натуральні кольори.

Тканини - трикотаж, денім, шкіра, замша, вовна, бавовна, шифон.

Деталі - потертості, заплатки, пропущені петлі, необроблені краї і нитки, що стирчать.

Особенности стиля гранж - продуманные детали

Елементи образу

Щоб створити образ у стилі гранж потрібно розібратися з ключовими предметами гардеробу, які допоможуть зробити такий недбалий і стильний образ.

 1. Фланелева сорочка в клітинку - найяскравіша річ в стилі гранж. М'яка фланель надзвичайно приємна, а оригінальний принт робить її відмінним елементом стилю.

  Її часто пов'язують на пояс.

  Элементы стиля гранж. Фланелевые рубашки

  Девушка в рубашке

  Кумир

  Моделі сорочок не повинні щільно прилягати, найкраще зупинити вибір на моделях на 2-3 розміри більше. Під сорочку, як правило, надягається майка-алкоголічка або топ на бретелях.

 2. Штани в стилі гранж - це, звичайно, джинси, причому вони мають ефект «зістареності» і «потертості».

  Часто використовуються джинси з безліччю дірок.

  Элементы стиля гранж. Джинсы

  Элементы стиля гранж. Дырки и джинсы

 3. Шкіряні куртки і косухи з шипами і нашивками.

  Элементы стиля гранж. Кожаная куртка с нашивками

 4. Об'ємні довгі светри грубої в'язки з різними принтами.

  Элементы стиля гранж. Свитера

 5. Футболки з назвами улюблених груп і ефектом поношеності.

  Элементы стиля гранж. Надписи на футболках

  Элементы стиля гранж. Футболка с названием группы

 6. Сукні в квіточку. Сукні в цьому напрямку обов'язково мають ефект «пом'ятості».

  Элементы стиля гранж. Сарафан в цветочек

 7. Довгі спідниці з грубого монохромного матеріалу - безсумнівний елемент одягу в стилі гранж. Спідниці можуть мати нерівні, асиметричні краї.

  Це присутнє і в інших речах.

  Элементы стиля гранж. Рваные края

 8. Піджаки та светри з дірками і випущеними петлями.

  Элементы стиля гранж. Пиджаки и длинные юбки

 9. Сорочки, що мають полинялий вигляд.
 10. Джинсові комбінезони.
 11. Одяг а-ля роба.
 12. Чорні колготки, часто з дірками і стрілками. Діри та стрілки вітаються скрізь - на футболках, джинсах, колготах, також в стиль гранж добре вписуються нитки, які стирчать і будь-які інші прояви недбалості.

  Элементы стиля гранж. Дырявые колготки

  Элементы стиля гранж. Колготки со стрелами

 13. Важке, грубе, масивне взуття з ефектом потертості (черевики, чоботи, кеди, кросівки).
 14. Одяг, де не підшиті краї, є заплатки і асиметрія.
 15. Одяг та взуття з заклепками.

  Элементы стиля гранж. Модные заклепки на куртках

 16. Аксесуари - ремені, в'язані шапки, капелюхи.
 17. Короткі шорти з чорними колготками.

  Девушка в шортах

  Элементы стиля гранж. Черные колготки

Тепер гранж це не тільки рвані, пошарпані речі, а й незвичайні поєднання великих розтягнутих светрів і шифонових довгих спідниць, елегантних суконь і громіздкою взуття, мережива і деніму, шифону або органзи і грубої в'язки.

Сучасний гранж відрізняється від гранжу 90-х, він недбалий, але гламурний. Жебрацький, але багатий.

Элементы стиля гранж. Гламур

Элементы современного гранжа

Элементы стиля гранж в наше время

Взуття

Взуття в даному стилі досить різноманітне, але завжди характерне. Це можуть бути класичні кеди Converse.

Обувь стиля гранж. Кеды

Або недбалі, потерті, масивні черевики типу байкерських або Dr.Martens і Grinders. Часто можна побачити грубі чоботи зі шнурівкою і заклепками на високих підборах і платформою в підносочній частині.

Можна використовувати також високі чоботи на масивній підошві зі шнурівкою або ремінцями.

Обувь стиля гранж. Ботфорты со шнуровкой

Вітаються чоботи армійського типу, великі кросівки або грубі сандалі. Туфлі на шпильці можна побачити в більш жіночних варіантах даного стилю.

Обувь стиля гранж

Аксесуари

Для стилю властива або повна відсутність аксесуарів, або безліч прикрас у вигляді ланцюгів, масивних сережок, браслетів зі шкіри, а також заклепки і шипи. З головних уборів - бандани, бейсболки і в'язані шапки.

Аксессуары стиля гранж. Вязаная шапочка

Шанують також різні темні окуляри, щоб відгородиться від світу.

Аксессуары стиля гранж. Темные очки

Аксессуары стиля гранж

Зачіска в стилі гранж

Зачіски в даному стилі займають особливе місце. Головне - відсутність прилизаності і манірності. Характерне довге пряме або скуйовджене волосся. Такого ефекту можна домогтися шляхом нанесення лаку і після цього розтирати волосся між долонь. Далі закріпити результат лаком. Коротке волосся можна укласти таким же чином.

Прическа в стиле гранж

Прическа в стиле гранж. Девушка в кожаной жилетке

Прическа в стиле гранж. На подиуме

Допускаються різні начісування і кінський хвіст.

Прическа в стиле гранж. Девушка с сигаретой

Довге волосся доречне як для чоловіків, так і для жінок. Зазвичай, воно недбало спадає вниз.

Зачіска повинна виглядати розпатланою, трохи неохайною, немов ви тільки що з концерту улюбленої рок групи, де махали головою в такт музиці.

Растрепанная прическа

Але зачіска повинна бути зроблена вами і закріплена спеціальними засобами, а не просто не помита голова. Хоча в 90-х представники цього напрямку часто так ходили.

Макіяж в стилі гранж

Макіяж в стилі гранж передбачає контрастність і насиченість. Рівний колір обличчя, без рожево-персикових рум'ян, найчастіше вони взагалі відсутні. Бліде обличчя – саме то. Акцент робиться на очі, губи, або і те, і те.

Макияж в стиле гранж

Використовується темна підводка для очей і чорні або темно-сірі тіні для повік.

Макияж в стиле гранж. Черная подводка глах

Помада може бути яскравого і насиченого червоного, бордового, вишневого і навіть чорного кольору.

Макияж в стиле гранж. Насыщенная помада для губ

Другий варіант макіяжу губ - кольори, близькі до натуральних відтінків - бежевий, світло-коричневий. Акцент на очах дозволяє залишити губи без уваги.

Макияж в стиле гранж. Акцент на глаза

Манікюр в стилі гранж

Характерними особливостями манікюру в стилі гранж є темні тони - темно-коричневий, бордовий, темно-синій, а також яскраво-червоний колір. Фаворит, звичайно ж, чорний лак для нігтів.

Маникюр в стиле гранж. Темные тона

Вітаються короткі нігті, але можливі і довгі.

При всьому недбалому вигляді цього стилю - пам'ятайте, що лак на нігтях повинен бути свіжим і при найменших його деформаціях поновіть манікюр. Облуплений лак не доречний ні в цьому стилі, ні в яких інших.

Зірковий стиль

Багато закордонних зірок наддають перевагу саме гранжу на противагу блиску і шику Голлівуду.

Однією з них є Мадонна - ще в 80-ті роки вона була прихильницею даного напрямку. Відлуння цього можемо бачити і зараз. Масивні прикраси, рвані тканини, колготи в сітку, пояси з шипами і прозорість - таке її бачення стилю.

Мадонна 80-х

Мадонна с прической в стиле гранж

Мадонна в стиле гранж

Мадонна. Пиджак и колготки

Ріанна також любить створювати недбалі і стильні образи, використовуючи яскраві на неординарні елементи стилю.

Звезды в стиле гранж. Рианна

Рианна в сарафане стиля гранж

Рианна. Джинсовая куртка

Рианна в черных колготках

Звезды в стиле гранж. Шляпа, колготки, джинсовая куртка

Рианна и ее стиль гранж

Джонні Депп, мабуть, нійбільш затятий шанувальник стилю серед чоловіків. Він любить широкі штани і фланелеві сорочки, доповнюючи все це банданами, ланцюжками і шарфами.

Джони Депп

Джони Депп в вязанной шапочке

Джони Депп. Аксессуары в стиле гранж

Джони Депп в синих очках

Незвичайні і цікаві образи можемо спостерігати у Дрю Беррімор.

Дрю Берримор

Дрю Берримор и стиль гранж

Гранжистками також можна назвати сестер Олсен.

Звезды в стиле гранж. Сестры Олсен

І Кейт Мосс, у якої тяга до нарочито неохайних образів простежується з юності.

Кейт Мосс

Стиль гранж є провокаційним і зухвалим напрямком сучасної моди. Це форма заперечення суспільного ладу і стереотипів соціуму. Це боротьба за ідеї духовності і відмова від культу речей. У сучасних умовах він набуває нових рис, які роблять даний стиль таким бажаним для наслідування.

Стиль гранж - отрицание стереотипов

Стиль гранж - современные черты

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75