Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

Брендовий одяг – що це?

Сьогодні слово «бренд» часто можна почути c екранів або побачити в газетах і журналах. Що ж воно дійсно означає, в чому його сенс і чому воно таке привабливе?

Бренд - что это?

У сучасному суспільстві споживання, яке ставить володіння новим товаром як важливу цінність життя, бренд стає сукупністю принад в уяві споживача.

Бренд. Восприятие потребителя

Це те, що створює образ, формує статус, хоча в деяких випадках і неправдивий, підроблений. За допомогою брендових речей можна привернути до себе увагу, але все, ж якщо внутрішня сутність не відповідає зовнішый, то довго її на собі не затримаєш.

Термін «бренд» походить від латинського, що слова означає клеймо. Як багато років тому ставили знак на тваринах, щоб відрізнити свою серед інших, так само бренд - своєрідне тавро на продуктах, товарах, одязі, взутті, що позначає приналежність тому, чи іншому виробнику.

Бренд - клеймо

Бренд - це знак, логотип, символ, це історія, незмінні традиції у виробництві, стандарти якості та певна цінова політика, яка визначає позицію на ринку.

Брендовий одяг - це одяг створений фірмою, торговою маркою або будинком моди. Він має свої характерні риси і ознаки, унікальні особливості, які сприяють впізнаваності цієї марки на ринку. І саме цих відмінних рис чекають покупці від улюбленої марки.

Таким чином, бренд - це те, що впізнає покупець. На популяризацію бренду часто йде кілька років, а то й десятиліть. Якщо це вдається - далі бренд працює на свою фірму за рахунок бездоганного авторитету і статусного імені, що дозволяє йому шукати свого покупця.

Бренд. Логотипы фирм

Бренд. Узнаваемость товара

Якщо ми говоримо про брендовий одяг - це не означає що весь він дуже дорогий і дозволити собі його можуть тільки багаті люди.

Існують різні сегменти такого одягу на будь-який достаток і смак.

Брендовая одежда

Брендовая одежда. Сегменты на любого потребителя

Види брендового одягу

Дорогі бренди - одяг класу «люкс», який відомий по всій земній кулі. Часто бренди люксової моди мають тривалу історію, своїх засновників і будинок моди.

Моделі цього сегмента розробляють висококласні дизайнери. Багато речей робляться вручну, зусиллями досвідчених кравців, без застосування технологічних нововведень, за перевіреною десятиліттями технологією. Саме це створює унікальність і цінність такої речі. Доскональна робота майстрів, помножена на багаторічні традиції і кращі матеріали, створюють елітний ореол бренду. У такому одязі завжди на найвищому рівні якість тканин і фурнітури, крій, і, звичайно ж, ціна. Головне тут - неперевершена якість, логотип бренду та ім'я дизайнера.

Ексклюзивність - найважливіший атрибут дорогих брендів. При покупці такого одягу буде мало шансів зустріти когось у такому ж вбранні.

Ці марки відомі у всьому світі - такі як Dior, Chanel, Gucci, Prada, Armani, Dolce Gabbana, Valentino.

Брендовая одежда. Известные марки брендов

Брендовая одежда. Логотипы брендов

Саме цей сегмент задає загальну тенденцію і напрям у формуванні моди брендів, що стоять нижче.

За рахунок своєї популярності і привабливості - ці бренди найчастіше копіюють, вони стають мішенню тих, хто робить гроші на чужому імені.

Брендовая одежда - копия бренда

Бренди середнього сегменту - брендовий одяг менш відомих фірм. Такий одяг коштує на порядок дешевше, в порівнянні з люксовими, часто має хорошу якість та свою історію.

Цей сегмент шукає золоту середину між ціною та якістю. Гарне виконання і стильний дизайн дозволяють їм балансувати і знаходити багатьох шанувальників.

Ці бренди роблять колекції, схожі на колекції люксової моди - тільки з більш доступної сировини і вони часто виробляються в країнах з недорогою робочою силою.

Основні покупці - середній клас, який цінує комфорт і якість, але при цьому не готовий переплачувати за гучне ім'я та ексклюзивність.

Брендовая одежда. Марки недорогого сегмента

Бренди дешевого сегмента - як правило, орієнтовані на підлітків і молодь, які не можуть купувати дорогий одяг, але хочуть залишатися модними.

Тут використовуються недорогі тканини і не завжди ідеальний щов, однак, модні фасони, тому у цього сегмента дуже багато шанувальників. Завдяки доступним цінам є можливість кожен сезон міняти одяг і залишатися на гребені модної хвилі.

Такі бренди відрізняє демократичність в ціні і широка мережа магазинів.

Це - одні з головних елементів мас-маркету - магазинів швидкої моди.

Основа їхнього успіху - недорогий одяг, який постійно оновлюється, пропонуючи покупцям нові моделі кожен сезон. Саме в цьому секрет їхньої популярності на ринку.

У цьому можна простежити явну тенденцію суспільства масового споживання. Тобто якщо раніше купували одну річ, але гарну і дорогу, яка вірно служила роками, то зараз багато - але ширвжитку, який можна і потрібно міняти кожен сезон.

Залежно від того хто виробив річ, в якій країні, з яких матеріалів, яким чином - формується ціна товару. Одяг, виготовлений з якісних матеріалів, вручну та ще в Італії чи Франції - безумовно, буде дорожчй ніж той, який роблять конвеєрним способом в Китаї або Бангладеші з недорогих тканин.

Одежда из Китая

Брендовий одяг і підробки

Дорогі бренди - це золота жила для ринку підробок. Вони завжди у фаворі. Підробляти середні і дешеві бренди немає сенсу - вони не настільки дорогі, їх багато хто може собі купити. Але, інша справа товари класу люкс - багато хто хоче, але дозволити собі можуть лише одиниці.

Повір, істинний Dior або Versace не коштуватиме в половину менше або на 90 % в магазині на базарі - це точно підробка.

Брендовая одежда. Фейки

При покупці потрібно звернути увагу на назву - вона має бути точно такою, як і логотип фірми. Мінімальна помилка або неправильний шрифт свідчать про те, що вам до рук потрапила підробка.

Брендовая одежда. Учимся разбираться.

Коронне місце серед підробок займає спортивний одяг і товари класу люкс.

Брендовая одежда. Подделка адидас

Брендовая одежда. Надпись подделки

Брендовая одежда. Надписи похожие на брендовую

Брендовая одежда. Внимательно читаем надписи

Брендовая одежда. Этикетки под бренд

Брендовая одежда. Лейблы похожие на известные марки

Обери свій бренд

Щоб вибрати саме свій бренд, необхідно визначитися який із сегментів модного ринку Тобі найбільше підходить. Адже матеріальна сторона у цій справі відіграє чималу роль. Це не означає, що необхідно дотримуватися тільки одного напрямку. Одягаючись переважно в бренди середнього сегменту, багато хто купує кілька речей або аксесуарів з дорогого модного сегменту. А люди, які орієнтовані на бренди дорогого класу часто міксують їх з недорогим одягом з мас-маркету, створюючи тим самии особливий стиль і показуючи своє вміння комбінування речей.

Микс бренда и недорогой одежды

Брендовая одежда. Черное платье с фиолетовым принтом

Брендовая одежда. Показ брендовой одежды

При пошуку бренду, який би відображав твій стиль і внутрішній світ потрібно оцінити якість тканини та пошиття, приміряти річ і подивитися, як вона сяде, по фігурі, чи підійдуть Тобі лекала саме цього виробника. Крім того кожен бренд має переважне стилістичне спрямування. Одні роблять акцент на офісному стилі, інші - на романтичних колекціях, а треті - на молодіжній або вуличній моді. Стиль бренду передбачає ту чи іншу цільову аудиторію.

Модели в прозрачных платьях

Брендовая одежда. Футболки

Брендовая одежда. Гардероб модницы

І головне, при виборі та пошуку своїх брендів - необхідно орієнтуватися на суб'єктивні відчуття - чи подобається мені ця річ? Чи подобаюсь я собі в ній? Чи комфортно мені?

Девушка в очках

Брендовая одежда. Бордовое платье

Брендовая одежда. Выбери свой образ

Орієнтуючись на ці рекомендації можна знайти ті бренди, які найкращим чином будуть підкреслювати Твою особистість і допоможуть відчувати себе стильно і впевнено.

Як бачимо, брендовий одяг дуже різноманітний. Щоб вибрати хороший товар, а не прикупити собі неякісну копію потрібно уважно вивчати речі і купувати одяг в перевірених місцях.

Брендовая одежда. Выбирая будь внимателен

Брендовая одежда. Символ известной марки

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75