Итальянская одежда со скидками до -70%! Полная распродажа склада!Посмотреть предложения

5 причин носити плаття

Одяг - це один із способів розповісти людям про себе. Які секрети ти плануєш розповісти своєму співрозмовнику, надягаючи на зустріч плаття? У першу чергу, про тебе подумають як про жіночну і сексуальну персону, навіть якщо ти ще не промовила ні слова. Все це, звичайно ж, за умови, що плаття підібрано вірно, а значить ти в ньому неперевершена. плаття = жіночність

Найчастіше, на вулицях я бачу жінок одягнених у джинси, різних мастей і забарвлень, які не завжди вдало скомбіновані з трикотажем. Влітку майки та футболки, взимку - светри, джемпери та кардигани. Я нічого не маю проти трикотажу і джинсів. Питання в іншому ... Подібного типу речі займають левову частку нашого гардеробу, а суконь в ньому - катастрофічно мало!

Як ти думаєш, чому дами так незаслужено забули про такий важливий атрибуті жіночності, як плаття? На мою скромну думку, основна проблема криється в тому, що багато жінок просто не можуть правильно підібрати собі сукні. Відкритим так само залишається і питання доречності - у деяких жінок немає розуміння того, які плаття, куди і як носити. Тому багато хто вибирає варіант "по-швидкому" - “застрибнула” в джинси, додала топ і вперед. «Вже точно не помилишся у виборі!», - Думають вони, хоча і тут бувають промахи.

плаття тебе змінює
Одна і та ж дівчина в повсякденних сукнях і комплектах джинсів з трикотажем

На одному з форумів я провела невелике анкетування. Питань було небагато, і серед них був такий: «Як Ви думаєте, наскільки популярний (актуальний) зараз серед жінок такий предмет гардеробу, як сукня (аргументуйте)?» Отримані відповіді підтвердили мої думки з цього приводу:

✍ «Щас мало бачу, щоб в сукнях ходили. Саме в красивих сукнях. Народ купує найчастіше сукні на базарі, а там на них наліплено купа ряшек-свинок, страз, воланів і іншої нісенітниці. Через це плаття виглядають дешево. Або одягають клубні сукні в універ на заняття. Я вважаю, що ні те ні інше не є добре ... »

✍ «Мало людей щас носить, тому на тих, хто носить звертають увагу ...»

✍ «Мало хто носить сукні або спідниці. А шкода. Але помітно, що ті, хто стежить за своєю зовнішністю - ходять у сукнях та спідницях »

✍ «Серед середньостатистичних дівчат яких я бачу на вулиці плаття це велика рідкість, а хороші так взагалі вдень з вогнем не знайдеш, після джинсів йдуть спідниці і потім вже сукні - причину бачу в тому що це для дівчат нібито незручно, простіше купити ще пару джинс і юзати їх. Ну і стереотипи якісь, що сукня це "на свято", а не для повсякденного носіння. » сукня і стрункі ніжки

Як тільки ти почнеш носити сукні, оточуючі будуть зовсім інакше тебе сприймати! Та що там оточуючі, ти сама відчуєш себе іншого - нового, щасливого, легкої, кокетливою, а іноді сексуальної, фатальний, компетентної, успішною. Все залежить від сукні, на тебе надягнутого.

Сьогодні вибір суконь так великий, що який би стиль в одязі ти не полюбляла, завжди зможеш підібрати собі відповідний варіант.

подружись з платтями

Подружись з сукнями тому, що:

1. Сукня це завжди жіночно. Не дивлячись на те, що в минулі часи сукні носили і чоловіки теж, зараз сукня стала предметом суто жіночого гардеробу. Це річ, яка «проводить» чітку межу між статями.

2. Сукні добре коректують фігуру, так як є прямокутною вертикальною плямою, яке створює ілюзію більш високого зросту і робить тебе стрункішою. ​​

3. На жінку, одягнену в плаття, чоловіки звертають більше уваги. Тому плаття - один із способів налагодити або урізноманітнити особисте життя.

4. Сукня - це економія часу і зведення до мінімуму ризику «промахнутися» при складанні комплекту, тому що до сукні вам потрібно всього лише продумати аксесуари, його доповнюють (взуття, прикраси, сумку, шарф, шийну хустку). Це завжди легше, ніж комбінувати верхи з низами.

5. Красиве плаття, яке добре сидить і вигідно підкреслює достоїнства, здатне виділити тебе з натовпу, проявити твою індивідуальність, допоможе самовиразитися. Ти не залишишся непоміченою. плаття підкреслює жіночі лініі

Цілком можливо, що в твоєму гардеробі вже є кілька суконь. Якщо ж ні, тоді саме час прикрасити його невеликою кількістю прекрасних моделей. Для початку цього буде цілком достатньо. Носи сукні, будь красивою і коханої! плаття-це романтика

Матеріали

100% оригінальні бренди Весь представлений асортимент 100% оригінальний. Закупівлі здійснюються безпосередньо на італійських фабриках.
Замовлення за телефоном: +38 (067) 648-21-75